Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt szeretném, ha olyan hölgy...

Azt szeretném, ha olyan hölgy írna akinek már volt több vetélése (elhalt terhesség)? Hogyan vizsgálták ki? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nekem 2x volt elhalt terhességem, mindig a 6. héten, enyhe barnázással, pedig mindkét alkalommal szedtem Utrogestant is. Ősztől újra próbálkozhatunk, de már nagyon félek. Mik az esélyeim?
2009. máj. 25. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy elhalt terhességem volt, 10 hetesen vették észre hogy 6 hetesen elhalt a baba! Akkor is azért mert picit véreztem s bemenyünk éjszaka az ügyeletre!Sok oka lehetett, 6hetesen vizsgàlt meg a doki kézzel /többet nem engedem/olyan melom volt ahol, nehezet is kellett cipelnem, azon a héten rugtak ki /mert a fönök megtudta hogy terhes vagyok/ vagy mert beteg lett volna a baba!

Egy ismimnek 3x volt vetélése 4. sikerült a baba!

Anyososmnak 6. vagy 7. alkalommal sikerült a terhesség, ugy hogy összevartàk a méhszàjàt! Van még esélyed!

Mi is most probàlkozunk, én az Elevitet szedem, de ha elfogy a Gravidiàra akarok àtàllni, mert abban van jod is!

2009. máj. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is volt 2x vetélésem, a 6.-7. héten. A doki (persze magán) nem vizsgált túl sokat, közölte, hogy ilyen előfordul és kész. Az elsőnél nagyon görcsöltem, és nagyon véreztem is, de nem kellett kaparni szerencsére. Aztán munkahelyet váltottam (nagyon stresszes volt), a férjem is váltott. És rá 3 hónapra nem jött meg. Azt hittem, hogy csak késik, de pozitív lett a teszt. Az elején én is nagyon féltem, nem mondtuk el senkinek a 14. hétig. Nagyon boldog, nyugodt terhességem volt. Pici úrfi már hét hónapos lesz a héten, gyönyörű, okos, egészséges bébi. Én ezek után úgy gondolom, hogy a szervezet tudja, hogy mikor van itt az ideje a babának. Ha sok a stressz, próbálj változtatni, és tudom, hogy közhely, de ne görcsölj rá, próbálj lazítani.
2009. máj. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem is volt egy hat hetes, és sajnos egy későbbi magzatelhalásom is.Nekem a második után csináltak komolyabb vizsgálatokat.

Voltunk genetikai tanácsadáson, spermavizsgálaton, hormonvizsgálaton.Minden rendben volt.Most már 26 hetes km. vagyok, és minden rendben.Szóval igazán nem lehet tudni hogy mi lehetett, nálam sem tudtak mit mondani.Valszínű nem lett volna egészséges a pici.Szelektált a természet.De nálad is kellene vizsgálatot csinálni, mert lehet hogy van valami speciális probláma, amint tudnak segíteni, és akkor végre sikerülhet.Menj el endokrinologushoz, remélem jól írtam, hátha kiderülhet.

2009. máj. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ketteske ***** válasza:
Nálam a 26. héten halt el a magzat. A boncoláson nem találtak semmit. A doki azt mondta, hogy nem genetikai oka volt, és ez abban jó, hogy a köv.terhességnél azon nem kell izgulni, hogy megint előfordul-e. De az okát nem tudták megmondani.
2009. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!