Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamik, hogy vagytok?

20 hetes kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szuperül vagyok! :)

Már egy hete minden nap bejelentkezik a kislányunk (?) egy kis rugdalással. :)

3kg-t magamra rántottam, de szerencsére semmi rosszullét vagy kellemetlenség.


Te hogy viseled?

Minden jót!

19+4 km :)

2009. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én 22 hetes vagyok, jól vagyok teljesen, semmi gondom eddig. Te?
2009. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok. 20+5 hetes kismami vagyok. Nagyon jól érzem magam a bőrőmben, én is kb 3-4 kilónál tartok. De soha nem hánytam. Néha ha front van, erős migrén gyötör, de szerencsére ritka. Ebben a nagy melegben, főleg mikor fülledt idő volt, 2szer rosszul lettem, olyan mikor elfehéredik minden, kiver a víz, és majdnem elájulok. De mikor leülök vagy ledőlök pár másodperc és jobban leszek. Nem tudom mi lesz velünk ezen a nyáron ha már most ilyen meleg van. Pedig napi 4-5 liter vizet iszok, a vérnyomásom is normális.

A kislányunk (99%) ebben a nagy melegben kevesebbet mozog, de azért így is 1-2 kisebb rúgással bejelentkezik naponta. Már a 16. héttől érzem hogy mozog, pedig első baba.

A pocakom eléggé gömbölyödik, tesómék szerint olyan mintha lenyeltem volna egy focilabdát :)


Te hogy vagy?

Mozog a babátok?

Tudjátok a nemét?


Boldog babavárást Mindenkinek :)

2009. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én holnap töltöm a 20. hetet. Most kezd még csak látszani a hasam...

Jól vagyok. A front engem is megvisel kissé (fejfájás), és enem is kerülget az ájulás néha (főleg, ha egyhelyben kell álni és éhes vagyok :)). Én eddig 2 kg-ot híztam.

Kis baby (valszeg fiú) hajnalban mindig rúg 3-4-et, gyakran esténként is, már apukája is érezte egyszer :D.

2009. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Első vagyok. A 16. heti UH-on azt mondták első tippként, hogy kislány, de még nagyon picuri volt. Szerdán megyünk újra, nagyon várjuk hogy biztosabbat tudjunk és újra lássuk. :)

Az én babám kb 17 hetesen jelentkezett be először és azóta napról-napra erősebb. Még azt is imádom mikor hajnal 3-tól 4-ig támad boxolni kedve, pedig ma sem sokat aludtam emiatt. :) Még a melegben is kitartó és ficánkol.

Szerencsére semmi bajom, csak az alső trimeszteben szenvedtem álomkórban. :) Rosszulléteim abszolút nem voltak.

Remélem mindannyian ilyen jól viselitek és hogy így is marad! :)


Szép babavárást mindenkinek!

2009. máj. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!