Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszterben lehet...

Az első trimeszterben lehet melíroztatni? Nem tudom mit tegyek csak a héten dolgozik a fodrászom, utána 1 hónapig nem lesz.

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Meliroztathatsz nyugodtan!Én még festettem is a hajamat és semmi baja a kisfiamnak!

Boldog babavárást!Aztán szép legyél!

2009. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! A hajfestéssel nem a festék bőrön át való felszívódása miatt van baj, hanem a mérgező ammónia és más gázok belélegzése miatt. Kérd meg a fodrászod hogy tárja ki az üzlet ajtaját és a hatóidő végét is a szabad levegőn várd meg, minél kevesebben lélegezz be a "festékszagból". Anyósom gyógyszerész, ő tanácsolta nekem, gondolhatod h semmit sem engedne ami a kisunokájának árthat:)

14 hetes + 18 hós

2009. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Tavaly volt már egy vetélésem és elég nehezen jött össze a bébi, szóval lehet egy kicsit túllihegem ezt a kérdést. Boldog babavárást nektek is :-D
2009. máj. 26. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is megkérdeztem a dokimat, azt mondta, mindenki le fog beszélni róla,de nyugodtan festhetem a hajamat, nem szívódik fel akkora mennyiség, ami árthat a babának. Persze megtaláltak rokonok, ismerősök, hogy nehogy hajat fessek, de úgy döntöttem, én az orvosomnak hiszek! Jó babavárást!
2009. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!