Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is ilyen az anyósa? Ma...

Másnak is ilyen az anyósa? Ma kidobott a majorkai nyaralóhelyről, hogy menjek haza. Érdekes volt gyalog nekivágni, ráadásul Németországban élek.

Figyelt kérdés
14 hetes kismama vagyok... állandóan kritizál és vitatkozik velem... nincs tekintettel a babára sem... másé is ilyen?
2009. máj. 27. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerencsére az enyém nem ilyen.

De ha ilyen lenne, akkor nem hiszem, hogy sokáig kritizálna, vitatkozna, főleg nem dobna ki az éjszaka közepén. Elég hamar leültetném őt a férjemmel együtt, hogy megbeszéljük a dolgokat, hogy milyen szándékai vannak velem és a leendő unokáival a jövőben, mert józan paraszti ésszel belegondolva a család szempontjából jó lenne egy nem túl közvetlen, de nyugodt (akár látszat) kapcsolatot fenntartani, vagy ha ez nem megy, akkor elkerülni egymást valamelyikünk temetéséig. Nem kell egymásért oda lenni, nyalni-falni, de a rossz kapcsolattól sokkal jobb a semmilyen.

Azért ülnénk le hármasban, mindenképpen a férjemmel együtt, mert ő a közös láncszem. Így szerintem mindenképpen az ő AKTÍV közreműködésével tisztáznám minél hamarabb a helyzetet.

Én ezt tudom tanácsolni neked is.

2009. máj. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos anyósod már nem fog megváltozni, arra ne nagyon számíts. Az ő korukban ez már nem megy. Szerintem az egyetlen amit tehetsz, hogy szigorúan tartod a 3 méter távolságot. Nem szabad sem összeköltözni, sem együtt nyaralni, sem heti rendszerességgel látogatni, mert továbbra is pokollá fogja tenni az életedet. A saját példámból tudom, én is túlságosan összebútoroztam vele a szülés előtt, aminek az lett az eredménye hogy bő fél éve nem állunk szóba egymással. Ugyanis az csak szülés után derült ki, ő úgy érzi, most veszítette el a saját fiacskáját (férjemet) - miattam. Ha akkor erre odafigyeltem volna, ma nem itt tartanánk. Szegény apósom közben meghalt és a rossz kapcsolat miatt alig 5x-6x látta a kisunokáját, akit pedig nagyon várt... Egyszóval az a tapasztalatom, mindenki jobban jár egy tisztességes de távolságtartóbb kapcsolattal. Légy ügyes, sok boldogságot kívánok!
2009. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, nagyon érett gondolkodásod van! Sajnos az anyósom, még 8 év után sem tudja lenyelni a békát, hogy én vagyok az a bizonyos nő a fia életében. A párom mellettem áll, és sajnos most útólag mondta, hogy ő tudta, hogy ez a legnagyobb marhaság amire készülök, ugyanis az én ötletem volt a közös út,- hogy jobban megismerjük egymást! Na sikerült jól megismernem. Nem tudom, hogy ezek után , hogy tudnék még vele komunikálni- kidobni az embert az utcára terhesen... nekem ez sok!
2009. máj. 27. 23:32
 4/6 A kérdező kommentje:

A 2. válaszolónak is köszönöm a biztatást! Sajnos az erkélyről látom a házát :-(... Én is attól félek, hogy már nem fog megváltozni ez a dolog. Sajnos anyósom másik nagy problémája, hogy nem tudja elfogadni a korát, állandóan szépségkorrekciókra jár. Anyum szerint már csak azért is utál mert fiatalabb vagyok nála 35 évvel. A legújabb piszkálódása, hogy sokat eszek és nagy a hasam!

14 hetesen még egy grammot se híztam és normálisan étkezek. Bezzeg ő bíztatott a nyaraláson, hogy igyak pálinkát :-(, jó hogy nem arra kért gyújtsak rá egy cigire!!! Hát normális az ilyen?

2009. máj. 27. 23:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Teljesen megértelek,az én anyósom utál amióta csak a fiával megismerkedtem,főleg mert elhoztam 300 km-re tőle.Azt még el viselte nagy furkálódások árán hogy a fia velem van,de amióta terhes vagyok már a pici is ellenfél neki.Mert tőlem még visza tudja venni fiát,de egy gyerek már örökké ott marad.Csak sajnos sikerült neki,és a párom elhagyott terhesen,itt maradt velünk egy faluban,de az anyja vett neki egy házat,valószínű ez volt az ára!!!!Ez 2 hete történt,és aki imádott engem eddig az most hallani sem akar békülésről.Az én szívem meg közben megszakad........!!!!Úgy hogy az ilyen féreg nyósok előbb utóbb el érik amit akarnak,de remélem a te párodnak van esze és nem hagyja magát!!!!!!
2009. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél! A párodnak is lehetne több esze, melletted kéne állnia mindenben. Szomorú. hogy ilyen anyósok és ilyen férfiak vannak. Remélem rendeződik az életed és a kisbabádat nyugalomban és boztonságban hozhatod a világra!
2009. máj. 28. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!