Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukros kismamák!...

Terhességi cukros kismamák! Nektek is volt hogy magas volt a KETON a vizeletetekben? Ez elmúlt?

Figyelt kérdés
Állítólag attól lett mert diétáznom kell .Akkor minek a diéta ha más bajom lesz :(.Ráadásul nem is magas a cukrom csak először volt! Kivagyok akadva ettől :s!
2009. máj. 29. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól van keton a vizeletben ha nagyon drasztikus a diéta és "éhezik" a szervezeted.vagy nem megfelelően van elosztva a napi ch mennyiség.hány g ch-t ehetsz egy nap?nekem is volt már keton a vizeletben aztán megemeltem a ch adagomat 20-30 g-al utánna negativ volt .üdv 35 hetes km
2009. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! A védőnő is mondta hogy kevés a ch! Jól van elosztva de nekem kevés! Ahogy elő van írva úgy csinálom. 180 gr bár most emelhetem kajaként 5-el. De figyuzd 5.9 a cukrom nem is sok! Lehet ez miatt is érzem rosszul magam mert nincs is magas cukrom és diétáznom kell :(! Neked mennyi??
2009. máj. 29. 19:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
engem 160 g-ra fogott a doki nekem van mérőm és kaja után sem megy 6,7 fölé,a kaja előtti meg az éhgyomri mindig 5,5 alatt van.másokat 8-as és 9-es cukorral fognak ilyen diétára,én sem értem de azért tartom csak nem ennyire drasztikusan.nem eszem cukrosan,tésztát,liszteset,rizst és krumplit.
2009. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem mikor kiderült egyszer volt 8.0 de tuti idegtől.Azóta is jó .Ma is kiderült 5.9 múltkor is.Nem tudom mire a diéta? És a keton rendbe jött? Nem lehet ebből nagyobb bajom? :(
2009. máj. 29. 21:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A 8,0 és az 5,9 evés utáni vagy éhgyomri vagy milyen érték?igen a keton el tud tűnni ha eleget iszol és elég mennyiségű ch-t eszel,nekem is eltűnt.egyiks sem jó az sem ha keton van és az sem ha magas a cukor.ha tudod ellenőrizd gyakran.
2009. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szia! A 8.0 volt a legelső evés utáni értékem. Aztán a diéta elkezdése után már 2hete 5.9 a kaja utánim. Éhgyomrit nem néztek. Már emeltem 20 at a ch-n tegnaptól. CSak szédelgek párszor neked nem volt ilyen? De csak pár napja az elején nem volt ilyen. A kevés kajától lehet?
2009. máj. 30. 20:19
 7/12 anonim ***** válasza:
én akkor szoktam szédülni ha leesik mert mondjuk nem vagyok kaja közelben de előfordulhat attól is hogy hirtelen felmegy magasra,ezért lenne jó ha tudnád mérni otthon magadnak étkezés előtt és után.én is beszereztem egyet és önellenörzöm.
2009. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De pont jó volt tegnap is nem vágom már.És közvetlen kaja után vagy épp bármikor ha szédülök hogy megy fel pff. Még nincs mérőm. De ma kapok kölcsön de csak kevés ideig sajna!
2009. máj. 30. 20:48
 9/12 anonim ***** válasza:
én egy hétig mértem minden nap minden étkezés előtt és 1,5 órával utánna,és azt mutattam meg a nődokinak.érdemes mert te is megnyugszol.
2009. máj. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia! Hát képzeld!Reggel mértem kaja elött de már elöre bestresszeltem milyen lesz? És 6.3 lett :( ami sosem volt eddig. Kaja után 1órával 8.9 ami ugyancsak nem volt de akkor is ideges voltam ugyan mennyi lesz? Ez nekem baromi fura eddig jó volt most meg nem? 2 napja feljebb vittem a ch-t 20 al kb.Ez lenne a baj? De ha meg nem ciszek be plusz ch-t akkor meg a Ketonnal lesz baj?? :(((
2009. máj. 31. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!