Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apró kiütések? Himlő vagy tünet?

Apró kiütések? Himlő vagy tünet?

Figyelt kérdés
Két napja apró kiütések jelentek meg a mellkasomon, vállamon, hátamon. Olyanok mintha kis mitesszerek vagy pici pattanások lennének. Ez normális vagy beszedtem valami nyavalyát? (nem voltam semmilyen himlős) 11 hetes vagyok.
2012. jan. 29. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális. Persze mitesszerek lehetnek, mert az gyakran előfordul, de nem ekkora mennyiségben. Nem biztos, hogy himlő, de inkább menj el dokihoz.
2012. jan. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bárányhimlő járvány van sokfelé, inkább mutasd meg magad dokinak, mert 11 hetesen kifejezetten árthat is a babókának.
2012. jan. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy nem viszketnek, és más testrészemen nincs belőlük. Azért gondolom, hogy nem bárányhimlő mert úgy hallottam, hogy az mindenhol kijön és nagyon viszket. És nem csalánkiütés szerűek, olyanok mintha pici pattik lennének, picit be van körülöttük pirosodva a bőröm (tényleg picit) és apró fehér cucc van a közepén.
2012. jan. 30. 10:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Na pont ilyen a bárányhimlő. Apró pici piros, közepe fehér, mint egy kis pattanás.

A lányomnak most sikerült elkapnia, csak a felsőtestén van, összesen 12 darab és egyáltalán nem vakarózik.

2012. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt el lehet úgy kapni, hogy nem érintkeztem bárányhimlőssel? Senki nincs a közelemben aki himlős lenne.
2012. jan. 30. 11:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Akár az utcán is.

Nem biztos, hogy az, de inkább mutasd meg dokinak.

2012. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!