Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is be vagytok parázva?...

Ti is be vagytok parázva? Második babát várom. A nagy ovis, most is beteg. Teljesen kikészülök attól, hogy ránk hoz valamit, vagy ha meglesz a baba akkor már ő is folyton beteg lesz. Annyira kivagyok készülve, hogy már aludni se tudok.30 hkm

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 17:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia! Kisfiam decemberben volt 3 éves, januárban ment volna oviba, de éppen azért, mert én is féltem,hogy hazahoz v.mit inkább nem vittem, majd csak szeptemberben. Tudom, hogy máshol is elkaphat bármit, de én így nyugodtabb vagyok. Amúgy március végére vagyok kiírva. Hát nehéz kérdés, tudom, de ha nagyon félsz akkor inkább maradjon otthon veled.:-)

Boldog babavárást! 32 hetes kismama

2012. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló cipőben járok, ovisom kiscsoportos.Most épp ő már meggyógyult, én meg itthon vagyok arcüreg gyulladással és antibiot kell szednem. Viszont szeptember óta nem volt beteg, csak most először. Elvileg be is vagyunk oltva, és adok neki naponta vitamint.

Abszolút megértelek.

Mikorra vagy kiírva? Befordult már a babád?

Reménykedjünk, hogy nem kapunk el semmit..!!!

31h km

2012. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem 5 eves ovisom van meg egy 4 honapos ocsije. Egyszeruen nem lehet neki megmagyarazni hogy hazajovet utan csak kezmosassal nyuljon hozza, ne puszilja meg a szajat vagy a kezet a kicsi megis egeszseges, oltasunk sincs. Apa meg ilyen szempontbol roszabb mert o utazik kulfoldre is. De eddig csak en voltam beteg es en vagyok leginkabb osszezarva a babaval:) ne parazz ! Ugysem tudod megakadalyozni es a legvaloszinubb hogy az elso honapokban nem is lesz nagy baj.
2012. jan. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát akkor én mit mondjak???13 hkm vagyok és óvónőként dolgozom :))Hetek óta kerülgetnek minket a bacik,amit most úgy néz ki elkaptam én is.Nátha,köhögés...van egy 2,5 éves kisfiam Ő még nem ovis,de neki én hordom haza sajnos a bacikat.Vele is így voltam terhes,6 hónapig dolgoztam átestünk az infulenzán is,szépen kezeltük nem lett semmi gond.Sajnos ha nem burokban élsz a bacik mindenhol ott vannak.Elég ha egy infulenzás kismama után mész be a rendelőbe az orvosodhoz.Nagyon nem tudod elkerülni,max.védekezni ellene,sok vitaminnal egyebekkel.Ha a nagy nem az oviban kapja el,elkaphatja máshol.Bízzál benne,hogy nem lesz semmi gond.Egyetek sok gyümölcsöt,vitamint,

Nálunk kisfiammal most nem voltunk sehol,és az oviba sem volt olyan vírus amit elkapott.Fogalmunk sincs hogy hogyan 39 fokos láza volt,1,5 napig.Nem tudtuk kivédeni...

Egyébként én úgí tervezem,hogy Őt csak jövő tavaszra adom majd be,addigra a pici is több mint fél éves lesz,és talán betegség sem lesz annyi.

2012. febr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én a harmadikat várom. A nagy ovis, a kicsi itthon van. Illetve most mindenki itthon van, mert betegek. A kicsi adta a nagynak a bacikat. Hogy ő honnan szedte???

Hogy parázok-e, hogy mi lesz ha meglesz a legkisebb? Nem. Lesz, aminek lennie kell. A két nagyot tudtam szoptatni, nyilván a kicsit is fogom tudni, így meglesz neki a védettség (bár nem hiszem, hogy tápszerrel nagyobb lenne a probléma....).

Azt írod "most is beteg", ezek szerint ez sűrűn előfordul. Adj neki immunerősítőt, C-vitamint, magadnak pedig egy nyugodt délutánt-estét apával, próbálj meg pihenni, kikapcsolódni, mert ennek nem lesz jó vége, ha az elkövetkező 10 hetet rettegésben töltöd! Tessék egy kicsit lazítani!

2012. febr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem mondom hogy sikerült megnyugodnom, de igyekszem. Hogy viszem-e oviba még fogalmam sincs, de tényleg őt is sajnálom, hogy kizökken belőle. Nem hagyhatom itthon szeptemberig még a kicsi nagyobb lesz.... Egyébként ovi óta beteg csak, előtte nem nagyon volt.
2012. febr. 1. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!