Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy boldogultok az intim...

Hogy boldogultok az intim borotválással?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 22:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vagy a párom csinálta, vagy én tükörből. Úgy hogy feltettem az egyik lábam a kád szélére. Szóval én csupaszon mentem szülni:) De sok nőt ilyenkor nem érdekli.
2012. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az első terhességem alatt gyantáztattam, a második alatt a férjem csinálta, most várom a harmadik babánkat, pont tegnap kaptam le a nyuszit :) Mosógép a kád mellett, azon egy kis borotválkozó tükör (ilyesmi: [link] ), láb a kád szélén és vadiúj (!) borotva - így nem vágom el magam.
2012. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pont pár napja határoztam el, hogy egye meg ott a fene ahol van, én nem fogok borotválkozni mostmár szülésig! De tegnap csak megpróbáltam mert egyszerűen ha megláttam magam a tükörben(mert máshogy már nem látom magam ott) olyan rosszul éreztem magam tőle, hogy inkább nagy nehezen a kádban fekve leborotváltam magam. nyilván nem lett tökéletes, de legalább jobb mint az a dzsungel! :D Ízlés kérdése, de engem nagyon zavart. Hogy később hogy fogom még azt nem tudom, nyilván majd megkérem apucit hogy segítsen. Doki előtt amúgy is mindig megborotválkozom.
2012. febr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jókat mosolygok mintha magamat látnám....gondoltam nem vagyok ezzel egyedül!Hát az utóbbi időben már én is csak doki előtt borotváltam le mert hát az ember tényleg nem akar a szőrmeosztállyal odamenni.Pedig pont ő az aki ehhez nyilván hozzá van szokva és nem is várja el hogy leborotváljuk.Igazából nem véletlenül nő oda ,véd a fertőzésektől stb.Ezt mindannyian tudjuk de megszoktuk és tisztábbnak érezzük így magunkat.Itt egy kedves válaszoló átküldött egy jó kis borotva tükör linket ami nem torzít!Lehet hogy érdemes lett volna beruházni rá de most már erre az 1-2 hétre nem biztos.Mert ha nincs hasunk akkor ugyebár nincs szükség a tükörre.De láb a kád szélén és tükör a mosógépen pont én is ilyen pózokban szoktam ezért jókat kacagtam.És össze vissza vágom magam!1-2-3 helyen is van hogy.Hát jó a kádban a hátamon feküdve tükörből még nem próbáltam most ez jön!!További ügyes borotválkozást mindenkinek!Jaj a gyanta:olyan erős a szőröm sajnos úgy vérzik hogy itatni kell ezeken az intim helyeken és szabályosan elfeketedik minden amikor csinálja sajnos nem bírom így a picit sem akarom a pociban kínozni...
2012. febr. 6. 17:13
 15/15 anonim ***** válasza:
A közvetlen szülés előtti borptválkozás neccesen is elsülhet. nekem indított szülés volt túlhordás miatt, így mielőtt bemenünk a kórházba, szépen leborotváltam... Igen ám, csak a szülésznő ettől függetlenül egy húzással úgy lekapta, hogy rosszabb volt mint a szülés:) Elég erős a szőröm, így azt a frissen borotvált terület agresszív lekapása iszonyú fájdalmas volt, ráadásul a hab amit rámküldött, úgy csípett, mint valami alkohol... A válasz az volt, hogy mondták már mások is...:)
2012. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!