Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, most is ingyen van...

Kismamák, most is ingyen van még a 12. heti kombinált teszt?

Figyelt kérdés

Előző terhességemnél ingyen volt (2010), most mi a helyzet? Nem találok róla semmit a neten.

Sejtbankos volt, ha jól emlékszem.

Köszi a válaszokat!


2012. febr. 6. 14:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2012. febr. 6. 14:51
 12/22 anonim ***** válasza:

Két éve nekem is ingyenes volt ugyanott. Egy orvos barátunk mondta, hogy az volt a beetetés, ha már egyszer megcsináltattad, a következő babánál is meg fogod, hiába kerül pénzbe.

2.

2012. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Jelenleg, ha a vérvizsgálatot, és az uh-ot is nézik, akkor 30000.
2012. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én a 18. ker. sztk-ba járok, ahol a 12. és 16. héten van vérvétel, amit elküldenek down szindróma és egyéb kromoszóma-rendellenességek szűrésére. Tök ingyen. Én a 12. hetiről lecsúsztam, de a 16. hetit megcsinálták. "2. trimeszteri tripla teszt szűrővizsgálat" A leletet ők állították ki:

www.downszures.extra.hu

2012. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A régi sejtbankos már rég nem ingyenes.
2012. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én a magzati diagnosztikai kp-ba megyek (a sejtbank mellett van, lehet ugyanarról beszélünk) ott 25.000 a kombinált, integrált teszt és az UH. A 12 heti uh-t amúgy is ott csináltatnám 4D-n, két éve is így volt, akkor valóban ingyen volt hozzá a kombinált teszt. Most nincs külön csak kombinált (pedig nekem elég lenne) de így kb. 13000-be kerül, ha levonjuk az UH árát. Nekem megér ennyit, mivel az AFP már semmit nem ér.
2012. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Szerénke41 ***** válasza:

Sajnos nincs ingyen és nem is kötelező. A nőgyógyász felajánlja, röviden összefoglalva, hogy miről is van szó. Ha szeretnéd a tesztet, akkor nálunk Tatabányán be kell menni a kórházba, ott veszik le soron kívül a vért, ehhez azonban kell egy beutaló a szűrésre, és a befizetett csekk!

A kombinált tesz ára 9000 Ft volt (múlt heti ár), ez csak a vérvizsgálatot takarja. A mi kórházunk a Fetal Medicine Laborral van szerződésben. Nekem 2 hetet kell várnom az eredményre. Ha futná rá, akkor 16 hetesen újabb 20.000 Ft-ért még egy vérvételre lenne lehetőség, így a kettő együtt már integrált tesztet jelentene.

2012. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!
2012. febr. 6. 17:41
 19/22 anonim ***** válasza:
van/régen volt önkormányzat ami támogatja a saját lakosoknak, vagy az nem ennél van?
2012. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én múlt héten vetettem le hozzá a vért a Praxisban a Bartók Béla úton és 2000 volt uh nélkül.
2012. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!