Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem járok külön magándokihoz,...

Nem járok külön magándokihoz, de ezt most megtehetem?

Figyelt kérdés

20 hetesen kell majd menni méhszájvizsgálatra,de doki nincs dokim!

Viszont kiadnék rá 5ezret ha normálisan nyúlnának hozzám,szóval elmennék ezért magánrendelésre.

Vajon iylet lehet? Nem fog elküldeni a doki melegebb éghajlatra hogy ilyenkor jó??



2012. febr. 7. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Persze, elmehetsz magánrendelésre is valakihez, de ez csak olyan, mint egy sima vizsgálat. Semmivel nem több.
2012. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Nem küldenek el. De ha elmész a magánrendelésre úgy fogja venni, hogy már az ő gondozottja vagy ezentúl, és megfogadtad.
2012. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de neeem akarooom!hogy ő legyen a fogadott dokim!!!
2012. febr. 7. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Persze, simán megteheted, bármiféle további kötelezettség nélkül. Én anno csak a szüléshez fogadtam magán dokit, addig pedig a terhesség alatti összes vizsgálaton sztk-s rendelésen voltam. Nekem így bőven tökéletes volt.
2012. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem akarsz többet hozzá visszamenni, akkor nem mész, és pont. Nem kötelezhet semmire sem csak azért, mert egyszer megvizsgált. Nyugi, nincs semmi kötelezewttséged utána. 3. voltam.
2012. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Odamész, közlöd milyen vizsgálatra jöttél. Mikor távozol vagy nem mondasz semmit és többet nem mész hozzá, vagy elmondod, hogy nem akarsz dokit fogadni, vegye tudomásul.

Az én orvosom nem vette alapnak, hogy én őt akarom egyből. Egy vigzsálatból még nem fogják ezt leszűrni. De ha úgy érzed, akkor nyugodtan mondd el neki mit akarsz vagyis mit nem akarsz.

2012. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell mondani vizsgálat után semmit. Kicsit fura hasonlat, de ha pl. elmész egyszer egy fodrászhoz, annak se mondod utána, hogy csak most az 1* jövök ám!Utána soha többet!
2012. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!