Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hét után minden kismamának...

30. hét után minden kismamának nehezen megy az alvás? Ti is csak szenvedtek éjjelente?

Figyelt kérdés
Én most kezdem a 32. hetet, de már 2-3 hete borzalmasak az éjszakák. 3 óránként felkelek pisilni, de közben fáj mindenem, nehéz kimászni az ágyból. Ha a bal oldalamon alszok (amit a doki javasolt) az se jó, ha a jobb oldalamon, az még rosszabb. Olyan kényelmetlen a pocimnak is, pedig körbe vagyok párnázva, plussz szopipárna..stb. :o(
2009. jún. 2. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már napközbe se vagyok jol.Sokszor van hányingerem,fáj a derekam az éjszakákrol nem is beszélve.De lassan tul vagyunk rajta:)Egy 33 hetes kismami
2009. jún. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor hogy, de általában szörnyen. Múlt éjjel alig aludtam! Nem tudok hason a pocak miatt, háton sem kényelmes, mert valam fáj, húzódik a hasam aljánál. Oldalamon sem, mert azt a baba nem szereti ,elkezd rúgni-vágni. Ha a lábam közé teszem a kispárnát, sokszor jobb, de most múlt éjjel ez sem segített,már nagyon elegem van! És még mondják hogy "aludjál, mert mindjárt szülsz és utána nem fogsz tudni". Ja persze, mintha szülés előtti hetekben lehetne jót aludni....


35hetes kismama

2009. jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van néha olyan éjszakám, hogy egész jól alszom, de ez a ritkább... 37 hetes vagyok tegnap éjjel pl. ülve aludtam a nappaliban a kanapén körbe párnázva... Kitartás kismamik:-))
2009. jún. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kanapén ülve alvás....:( Te szegény! Mi vár még rám....:(
2009. jún. 2. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!