Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket is befolyasol ez a...

Titeket is befolyasol ez a rossz esos ido?

Figyelt kérdés
Harom-negy napja olyan levert vagyok,faj a fejem,szedulok,semmi kedvem,kemenyszik a hasam,egy szoval nagyon nyugos vagyok...30 hetes
2009. jún. 2. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Dettó :(. Egyfolytában szédülök :( írtó rossz.De nekem ráadásul terhességi cukrom is van.Így nem tudom már mivan? Az időtől vagy attól? A fejem is fáj pedig rég nem fájt! A hasam is néha keményszik.. 29 hetes.
2009. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is totál kivagyok!!A tünetek hasonlók!Ráadásul aludni sem tudok, szinte egész éjszaka fent vagyok......:(
2009. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom! Bár én nem szédülök, de a fejem icipicit érzem, rossz a kedvem, nincs kedvem kimozdulni, egyfolytában csak az ágyban lennék, fáradtnak érzem magam, és néha még sírok is csak úgy. Bár most éjjel a kislányommal álmodtam és nagyon jó kedvvel ébredtem és most süt a nap, remélem így is marad. Csak jön a melegfront amire nagyon migrénes vagyok (a hidegfrontra nem).

Szép napot mindenkinek!

22 hetes km

2009. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!