Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukros kismamik! Csütörtökön...

Cukros kismamik! Csütörtökön voltam cukor terhelesen es magas lett ezert kaptam beutalot a korhazba holnapra?

Figyelt kérdés
Amiota tudom,hogy magas a cukrom,azota egeszsegesen eszem peldaul teljes kiörlesü kenyeret,sok zöldseget,gyümit,sajtot,joghurtot edesseget szinte egyatalan nem,asvanyvizet iszom,sovany husokat,sonkateszem es amiota igy eszem,azota fogytam majdnem 2 kilot!Normalis ez?Ehes nem vagyok,eleget eszem!Mitöl lehet ez?
2009. jún. 2. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

nem tudom hány hetes vagy, ahogy nő a baba egyre több inzulinra lenne szükség, ha be is tartod a diétát sokszor a baba növekedésével romlik a vércukor eredmény, ha lehet csökkentik még a szénhidrát mennyiséget, a kórházban vércukor profilt szoktak csinálni és így állítják be a diétát, minden étkezés után 1 órával és reggel éhgy. megnézik a cukoreredményt és ehhez beállítják a diétát, ugyanis van olyan napszak mikor kevésbé emelkedett, ekkor többet ehetsz, van mikor jobban akkor többet, ha nem segít akkor inzulin,

de így biztos kezekben vagytok ne aggódj

2009. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elírtam persze mikor jobban emelkedett akkor kevesebbet
2009. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
28 hetes vagyok es nem arthattam ezzel a dietaval a babamnak,ugye?
2009. jún. 2. 13:08
 4/8 anonim ***** válasza:
nem ártottál, ő mindent elvesz amire szüksége van, én a diéta miatt -3,5 kilóval voltam kevesebb szülés előtt, és egészsgesek vagyunk, 3 szor voltam én is kórházba a cukor miatt, jó kezekben vagy és nem lesz bajotok
2009. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a terhesség miatt van, ha kezelik nem lesz baj, minden jót- első voltam még mindig
2009. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
még annyi szülés után rögtön elmúlt nekem, most újra kismama vagyok 7 hetes- fel a fejjel:)
2009. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a valaszokat!Most meg vagyok nyugodva,hogy mas is fogy nem csak en es,hogy a babam megkap mindent!
2009. jún. 2. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:

sok kitartást holnapra, minden rendben lesz, szia

7+2 hetes kismami

2009. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!