Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én nem tudtam, Ti? Most...

Én nem tudtam, Ti? Most mondta Czeizel professzor, hogy a hányingeres, rosszullétes terhességekben kisebb a vetélés és koraszülés aránya! Tehát ez vígasztalhat mkit, akit kikészítenek a terhes tünetek. (? )

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 11:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én a 10.héttől a 16.hétig napi 2-szer hánytam,rosszul voltam.A 42.héten indítottak,makk egészséges a kislányom.
2012. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Biztos van ellenpélda, de én csak alátámasztani tudom ezt az állítást. Egyáltalán nem voltam rosszul az 1. terhességemnél, és a 8. héten elment a baba. A másodiknál az 5. héttől a 17. hétig totál kész voltam, egészséges kislányom született. Most a 2. babánklat várom, elég ramatyul vagyok, remélem minden rendben lesz...
2012. febr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én is ellenpélda leszek. :) A fiammal sosem hánytam, este volt egy kis hányinger, de csak a 10. hét környékén, és nem tartott sokáig. Most 7 hetes vagyok, még semmi rosszullét nem volt, csak néha megszédülök. Gondolom később lesz egy kis hányinger itt is, és minden rendben lesz mint a fiamnál.
2012. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egy kicsit rossz, hogy Czeizel csak arról írt, hogy akkor valószínűleg minden rendben, ha rosszul vagy. Akkor most aggódják magukat halálra azok, akiknek nincsenek komolyabb tüneteik. Azért elhangozhatott volna az is, hogy akkor sem kell izgulni, ha tünetmentes a terhesség. Mindegy! Azt is olvastam, hogy aki eleve hajlamosabb a rosszullétekre, hányósabb, az felerősödik a terhesség során. És aki nincsen rosszul, az nem jelent bajt! Én ebben próbálok hinni.
2012. febr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi mkinek a hozzászólást! Mindenkinek tünetmentes, de egészséges babavárást kívánok!
2012. febr. 12. 13:12
 16/20 anonim ***** válasza:

2. babánkat várom. Sem az elsővel sem ezzel a babával nem voltam rosszul egy pillanatig sem. Se émelygés, se hányás. Az első 40. hétre született, egészséges kiscsaj, a másodikkal most töltöm a 36. hetet és minden OK velünk. Ezek szerint mi kilógunk a statisztikából ;-) (ami nem is baj).

Szerintem örökletes dolgok is közrejátszanak ebben. Anyum azt mondta, sem velem sem a tesómmal sose volt rosszul, nem is csodálkozott kicsit se, hogy én sem vagyok oda. ;-)

2012. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szeretem azokat az embereket, akik lepontoznak csak azért, mert nem értenek egyet az ember válaszával... Az enyémet olyan módon sikerült lepontozni, hogy még az előző hozzászólásomat korrigáló válaszom is mínuszt kapott :D.
2012. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Nem akarok ellentmondani, de nekem 3 missedem volt, és abból kettőt végighánytam, szinte szünet nélkül, és úgy szédültem, hogy azt hittem, leesek a székről.
2012. febr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát ezek szerint nem hiszem el!

Csak ezzel akarnak nyugtatni.

Első terhességemmel alig voltam rosszul,mégsem volt semmi baj és 42.héten született.

Másodikkal szörnyen rosszúl voltam és vele se volt semmi baj Ő is a 42.héten született

2012. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem, miért nem tudnak itt sokan olvasni.... Nem arról van szó, hogy egészséges baba csak és kizárólag rosszullétekkel tarkított terhességből születik, hanem csupán arról, hogy statisztikailag kimutatható a különbség, de ettől még lehet így is és úgy is pro és kontra.

Ez kicsit olyan, mint hogy statisztikai tény, több autóbaleset okozói a huszonévesek, mint a hatvanasok. De ez nem jelenti azt, hogy minden huszonéves balesetezni fog és minden hatvanas megússza...

2012. márc. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!