Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismama társak hogy...

7 hetes kismama társak hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok,ki hogyan érzi magát így 7 hetesen:)Ha gondoljátok tarthatnánk a kapcsolatot akár szülésig.Én is 7 hetes vagyok,negyedik baba,32 éves vagyok.Van egy 11 éves lányom,egy 6 éves fiam és egy 2 éves fiam.Remélem a sorminta alapján most kislányom lesz:))

Én elég rosszul vagyok,folyamatos hányinger,émelygés,kicsi szédülés,és iszonyatos álmosság egész nap.Mindent lassabban csinálok,mint szoktam és könnyen kifáradok.

Ha van kedvetek írjatok.

ÓÓh igen Tatán élek,van idevalósi közöttetek?Fog valaki Tatabányán szülni október 8 körül? :))


2012. febr. 16. 15:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia! Az ikres anyuka vagyok. Érdekes, hogy bár nálunk esélyes is volt genetikailag (Nagymamának voltak ikertesói, meg Apósomnak egy ikertestvére), mégis nem éreztem semmi különöset, sőt inkább elhessegettem a gondolatot.. Mégis, mikor az első UH-on először a képernyőre néztem, az első kérdésem az volt, hogy ugye egyedül van?:) Erre a dokim kikerekedett szemekkel rámnéz, majd a monitorra és megszólal: "hát... én itt két babát látok...":))) Először sokkoló volt, most meg már nagy a várakozás a következő időpontig, hogy vajon így maradunk-e...
2012. febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Régen beszéltünk már,ki hogy van?Babák rendben a pocakban?Én most töltöttem be a 13 hetet,így remélem a kezdeti aggódás enyhül,mert egész jól érzem magam:)Bár három gyerkőc mellett nehéz,de egész jól vagyok.Lehet hülyének fogtok nézni,de igenis néha érzem a babót mozogni...Van már tapasztalatom,ez nem bélmozgás nem szelek,nem egyéb ez enyhe magzatmozgás:)

Ti hogy vagytok,voltatok genetikán?(már aki ennyi idős,mint én 13 hetes)

Szép estét mindenkinek!

2012. ápr. 3. 18:53
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia, utolsó válaszoló vagyok. Jó rég írtam, mert már a 10. héten kiderült, hogy végül 1 Picurka maradt... Viszont Vele minden ok, én már a 15. hétbe léptem. A genetikai uh is ok, az NT 1,7, és 1 héttel nagyobb méretekkel rendelkezik. A doki szerint újra esélyes egy kisfiú, mert "látni vélt ott vmit".:) De ne vegyem készpénznek, mert nem egyértelmű, lett már ilyenből lány is...:) Szóval most nyugalom van, már várjuk a 18. hetit, de előtte még megyek AFP-re húsvét után.

Ami a mozgásokat illeti, én elhiszem Neked, én is kb 2 hete éreztem először enyhe "ütögetést", ami akár betudható lenne bélmozgásnak is, de már ugye tudjuk, hogy mihez kell hasonlítani. Viszont nekem pont tegnap volt az első megkérdőjelezhetetlen rúgásom, úgyhogy simán lehet, hogy két hete is Ő volt... :))

2012. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Remélem azért nem szomorkodsz,hogy egy babó maradt,Ő is sokat ér!!!Bár valóban jobb lett volna kettő,de a természet tudja a dolgát,lehet oka volt,hogy nem maradt meg.

Én most lépek a 15 hétbe én is túl vagyok a genetikán,minden rendben és nekem is azt mondták,hogy nagyobb az átlagnál(az ülőmagasság 10 cm volt,ehhez jön még a lábak hossza)

AFP-re egy hét múlva megyek aztán izgulok a 18 heti UH miatt vajon fiú vagy lány..remélem lány.

Szóval egyenlőre minden rendben nem hajszolom magam,pihenek,lassan takarítok,eltart napokig is ami máskor fél nap,de most nem érdekel:))

Szép napot Brigi

2012. ápr. 13. 14:43
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia Brigi,

már nem szomorkodunk a történtek miatt, mi is úgy gondoljuk, ahogy Te is írtad: mindennek meg van a az oka. Sőt, bevallom, mikor először feljött, hogy esetleg ketten lesznek, komolyan pánikba estem. Aztán kezdtem hozzászokni a gondolathoz, és természetesen először fura volt, rossz (veszteség)érzés, mikor mondták, hogy mégis csak 1 maradt, de azóta sokkal nyugodtabb vagyok. Én 17-én megyek AFP-re, akkor tudom meg, mikorra hívnak vissza a 18. heti uh-ra. Már jó lenne biztosat tudni a nemét illetően.:) Ha lesz új fejlemény, jelentkezek! Addig is minden jót (mindenkinek)!

Heni

2012. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!