Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van, akinek szintén ápr.2 az...

Van, akinek szintén ápr.2 az utolsó menszi ideje? Mennyi idősek vagytok? Mit tudtok már a babáról, mekkora? Mikor mentek UH-ra? Szedtek-e vmilyen gyógyszert?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Helló!Nekem ápr. 4-én volt az utolsó mensim és én 8hetes 6 napos vagyok.Kétszer voltam uh.7 hetesen a baba 1cm-es volt és szépen vert a szíve, és jövőhéten megyek megint akkor többet fogok tudni a piciról.Te hogy ézed magad?Rosszulétek? Neked mekkora a picid?
2009. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Én 05.25-én voltam dokinál, akkor voltunk 6,5 mmesek és volt szívhangunk. :) A doki szerint 6+3 hetes volt a baba akkor. Én most 9+1 hetes vagyok menszi szerint és a baba az UH szerint kb 8 hetes lehet. Hétfőn megyek megint UH-ra, remélem minden rendben lesz. Nekem tünetem mindössze a mellfeszülés és pici menszi szerű fájdalom a pociban. :)
2009. jún. 5. 08:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok:-)

Nekem április 5.-én volt az utolsó ,menszim.

Uh szerint én most 8 hetes és 4 napos vagyok,6 hetesen voltam Uh-n,ahol a pici 7,5 cm volt.

12.-én megyek a következőre,ahol majd megtudom biztosabbra h 1 vagy 2 baba van a pocimban.

Magas a hőm,néha émelygek,gyenge vagyok,cicim nő és feszül....nagyjából ennyi tünetem van.

De már a hasam alján középen érzem a méhemet ahogy megnőtt.

Gyógyszert nem szedek,még a vitaminokat se nagyon bírom.

2009. jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is 25-én voltam de nekem a doki azt mondta hogy 7 hetes vagyok az uh. szerint. Én is hétfőn megyek megint:-) Ha végeztél a dokinál megírod, hogy mit mondott? Akár privátba is írhatsz.
2009. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De jó, hogy ilyen sokan vagyunk :)
2009. jún. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2. válaszolótól kérdezném: 7,5 CM? 7 hetesen? Az nem nagy a korához képest??? Vagy elírás és MM akart lenni???

Megírom mindenképpen, hogy mi volt.

Kalkulátoroknál Ti a menszi alapján mért heteket olvassátok?

2009. jún. 5. 09:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat 7.5 mm.

Kifeledtem a tüneteimből a figyelmetlenséget:-)

2.válaszoló

2009. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lányok?

Az első Uh.-n még mit látott a doki.

Nekem csak a baba méretét írta a lapra és semmi olyant h szikhólyag,vagy petezsák.Elég ez így?

2009. jún. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lányok?

Az első Uh.-n még mit látott a doki.?

Nekem csak a baba méretét írta a lapra és semmi olyant h szikhólyag,vagy petezsák.Elég ez így?

2009. jún. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én 4+3 hetesen voltam először, egy üres zsák volt. Aztán 6+3 hetesen kör alak és benne a baba, aminek pulzált a kis szive. És most megyek majd megint. :)
2009. jún. 5. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!