Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi csikra milyen...

Terhessegi csikra milyen kremet hasznaltok, hasznaltatok es honnna veszitek, vettetek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Szia!Én ma vettem AVENT-est a Brendonban!Kíváncsi leszek rá!De ha nem érzem jónak ,akkor ha elfogy majd a Chicco-t fogom kipróbálni!!!
2010. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Nekem semmilyen krém nem használt, ezért döntöttem el, hogy 2007-ben orvoshoz fordulok, és sikerült eltűntetni a hízás következtében kialakult csíkjaimat. Sajnos azóta ismét elhíztam, így ismét kialakultak, ha nem híztam volna el másodszorra is, most gyönyörűek lennének a lábaim. Ha érdekel a budapesti klinka címe, ahol csináltattam, akkor írj egy mailt.
2010. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
DM Babylove, nagyon szerettem, én alig lettem csíkos:)
2010. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a DM BABY LOVE(mama)olajat használom/tam.Az 1.babámmal 13-14kiló jött fel,és talán 3-4csíkom lett.az is inkább az oldalamon.Most újra babát várok,és már kombinálom.Nappal a krémet,éjjelre az olajat.Én szeretem.És nem utolsó sorban,nem is kerül milliókba
2010. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mamma Donna, Chicco. Én nem szerettem a dm-es olajat-nehezen szívódott fel- a Milupa krémje, pedig bűdös (habár én szinte mindent annak érzek).

21 hetes km

2010. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
BABE, gyógyszertárban lehet kapni, bár elég borsos az ára. Ezt használtam és nem lett terhességi csíkom, de szerintem anélkül sem lett volna.
2010. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 32 hetes kismama vagyok. Rajtam még nem jöttek elő a csíkok. Én kenem magam egy "neve nincs" száraz bőrre való krémmel.

Amúgy ez egyéntől függ.

2010. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Csatlakozom az előttem szólóhoz, én sem használok különlegs krémet, sima száraz bőrre való testápolóval kenegetem magam. Úgy érzem ez elég, nem száraz, nem feszül, szép ruganyos a bőröm. Bár nincs valami hüü de nagy hasam sem, és nem is volt hírtelen növekedés, szép lassan, fokozatosan növekszik csak, úgyhogy reménykedem.

32 hetes km

2010. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Az első babámmal 28 kilót híztam, DM-eset használtam, egy csíkom sem lett. A második babámmal vagyok terhes jelenleg 35 hetes vagyok, SEMMI nem használ!!! Olyan a hasam, mint egy csíkos füzet. Iszonyat. Ez bőrtől függ szerintem...megéri:)
2010. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ilcsi Csengőlinkaolaj,olivaolajjal keverve 1:1. Nekem bevált.
2010. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!