Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen krémet használtatok...

Milyen krémet használtatok terhességi csíkok ellen? és mikor kell elkezdeni? Hány hetesen?

Figyelt kérdés
előre is köszi a segítséget
2009. aug. 28. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a DM-ben vettem babylove olajat, kenegettem is majdnem minden nap kb a 17. héttől, de most elkezdett mégis csíkozódni, de mondták is hogy a 8. hónapban beindul a baba, pár hét alatt 3cm-t nőtt a hasam, és már olivaolajjal is kenem, de hiába. :(

Kenegesd rendszeresen valamivel, van aki csak testápolót használ.

Minden jót.

34 hetes kismami

2009. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszertárban kapható mandulaolajjal kenem magam a kezdetektől.Eddig nem nőtt nagyot a hasam,nem látszik csík.Egyébként a védőnőm javasolta.25 hetes km
2009. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az első Kisfiamnál ezt használtam: [link] de nem használt sajnos. Bár nem is nagyon számít. 4540 gr volt és 54 cm. Gondolhatod, mennyire megnőtt a pocim. Ennek már 6 éve, és a csíkok semmilyen krém hatására nem múltak el. Most újra babát várok, 13 hetes vagyok, és ez már nem fog tovább csíkosodni. Ami viszont vicces,hogy jókat lehet mókázni..a mélyebb csíkokat be lehet festeni arcfestékkel, és lehet állatkerteset játszani a gyermekkel :) Több boldogságot okoz, hogy látom hogy tetszik Neki :)
2009. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,sok hasznos infó volt benne kismamik.
2009. aug. 28. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!