Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Szt Istvánban fogok szülni,...

A Szt Istvánban fogok szülni, tudom, hogy velem lesz a baba végig. Igaz az, hogy a látogatók bejöhetnek a kórterembe? És akkor is ott lesz a baba?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen bemehetnek, és ott lesz akkor is a babád és másoké is.

2011 év végén szültem ott és nem voltak jó tapasztalataim. Koszosak a szobák, bunkók a nővérek stb. És még annyit,hogy ott kell szopiztatnod a szobatársaid látogatói előtt. Ámbár engem nem zavart, de volt olyan szobatársam aki sírva fakadt e miatt. És hát egy két apuka úgy bámult mintha életébe nem látott volna ilyet, ahelyett, hogy a babájával és a feleségével foglalkozott volna.

2012. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg a kórterem elejére ki van írva, hogy ne menjenek be látogatók, de persze mindig akar valaki aki legalább apukát behívja, és innentől kezdve persze oson az egész család. Teljesen nem normálisak az emberek! Ez a babáknak sem jó, meg persze a többi anyukát is kellemetlen helyzetbe hozza. Akkor már ő is behívja inkább a pereputtyát, és így tovább. Intelligencia kérdése, ha olyanokkal vagy együtt, akik normálisak, azokkal meg lehet beszélni...
2012. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ott szültem és tényleg bemehet bárki. Ez akkor nagyon gáz, ha valakihez egész álló nap jönnek a rokonok és észre sem veszik magukat. Szerencsére én három ágyas szobában voltam (volt benn fürdőszoba is), normális szobatársakkal, de pihenni nem nagyon lehetett, mert egész nap átjáróház volt.
2012. febr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon gáz! Nekem konkrétan rettenetesen frusztráló volt, hogy a 4 szobatársamhoz szinte minden órában jött valaki és nem ám egyesével! Pedig az ágyak között csak egy éjjeliszekrénnyi hely volt, de senkit sem zavart, hogy az utcai ruhájukban, kézmosás nélkül totál belemásztak egy vadidegen, kiszolgáltatott helyzetben lévő ember személyes terébe, az újszülött babákról meg már nem is beszélve.

Más kórházakban meg még az apuka is csak monitoron láthatja 3 napig a babáját, az Istvánban meg az nem liheg rá és fogdossa össze, aki csak nem akarja...

Valami középút kellene. Pl. hogy egyszerre csak 1 látogató mehessen be 1 személyhez, az is csak köpenyben, lábzsákban és alapos kézmosás után. Szerintem ez lenne a minimum...

2012. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezt hallottam én is, hogy ott bárki bemehet a kórterembe, és idegenek előtt vagy kénytelen szoptatni a babádat. Én a Margit kórházban szültem, és bár először nem tetszett az ottani rendszer, de sokkal jobb, mint a Szt. Istvánban. Ott csak üvegajtón keresztül lehet megnézni a babát, nem mehet be egy látogató sem a kórterembe, csak te mehetsz ki hozzájuk, de baba nélkül! Egyedül a fizetős egy ágyas szobába mehet be látogató.
2012. febr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Először meg fogom próbálni szép szóval megkérni a szoba társam látogatóit, hogy amig szoptatok, menjenek ki, ha szép szóval nem megy, nagy szám. :)) Sztem nincsen azzal baj, hogy bejöhetnek a látogatók, hiszen ha haza jöttünk, egy idő után ugyis kimegyünk, ott is emberek közt leszünk..nem tudom, mi lenne a jó! ?
2012. febr. 22. 11:50
 7/7 anonim válasza:
Tavaly augusztusban szültem az Istvánban 12-15 óra között csendes pihenö van akkor nem lehet a látogatóknak bemenni.Én is három ágyas szobába voltam ,és minden nap jött a takaritónö felmosott és kivitte a szemetet tehát nem volt kosz sohasem.A látogatókkal pedig inkább kint voltunk a folyosón ahol le is lehet ülni igy nem zavartuk egymást ha éppen szoptatott valamelyikünk.
2012. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!