Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leendő Anyukák! Ti hány hetes...

Leendő Anyukák! Ti hány hetes korban jöttetek el terhes szabira?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 12:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34 hetesen. Fizikai munka volt 4-6 fokban, de nem akartam otthon ulni.
2012. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kisfiammal a 25.héttől voltam itthon,most 17 hetes kismama vagyok,vele is kb.így lesz,óvónő vagyok nagyobb pocakkal már nehezebben bírtam a sok szaladgálást.
2012. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36 hetesen mentem tgyásra. 10-éjjel 2-ig dolgoztam nagyon szerettem csinálni, de nagy pocakkal a terhesség végére nagyon fáradékony lettem, nem bírtam volna napi 5 óra alvással
2012. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

30. héten, 6 héttel a szülés előtt. Hármasikrekkel veszélyeztetett terhes voltam, ezért tovább már nem mertem, meg nem is nagyon bírtam volna dolgozni, a végén már az íróasztalhoz is alig fértem oda :-)) Addig viszont nagyon szerettem, irodai szellemi munkát végeztem.

Én is kivettem utána az évben összegyűlt szabadságokat, és csak 2 hetet kellett táppénzre mennem.

2012. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Babi0906 ***** válasza:
Nekem pont pénteken volt az utolsó napom :D Most leszek kedden 28 hetes és már nagyon vártam. Biztos tovább dolgoztam volna, ha nem kellett volna hajnali 4:30kor kelnem vagy este 10re hazaérnem, ráadásul kereskedelemben dolgozok és még pluszba volt egy kolléganőm is aki nagyon megkeserítette a terhességemet. Azon kívül úgy gondolom kell egy kis időt hagyni arra is hogy rá tudj hangolódni a babára. Nekem nem igazán ment amikor lehúztam napi 8 óra munkát utána meg itthon várt a háztartás meg magamat is rendbe tenni + hétvégén család látogatások. Több pihenés kell, most azon leszek, hogy du. leheveredek a babóval és figyelem a kis mozdulatait :D
2012. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
24 hetesen, mert az orvos mindig mondta, hogy mit képzelek magamról, hogy nyitott méhszájjal ülök egész nap.
2012. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én a héten dolgozok utoljára, 31. hetes vagyok. Kiveszem az egész éves szabim márciusban, aztán áprilistól szülési szabi. Én nem akartam táppénzre menni, mert sokkal kevesebb lenne, mint a fizu. Ülő munkát végzek, amúgy jól bírom, de most már jó lesz itthon lenni. Még csak most kezdünk vásárolni, berendezni a gyerekszobát. Erre a 2 hónapra szerintem szükségem van, pihengessek, ha sikerül nagytakarítást megcsinálni, papírokat elintézni, meló mellet erre úgysem jutna időm!
2012. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!