Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mi vált be a terhességi...

Nektek mi vált be a terhességi émelygés, hányinger ellen?

Figyelt kérdés
Napok óta bmennyit eszem(keveset)este nagyon rosszul vagyok.Ha lefekszem,elalszom,arra riadok,hogy liftezik a gyomrom,pedig tényleg keveset eszem.Sehogy nem birok aludni,sőt néha nehezen is kapok levegőt. 18heteske
2012. febr. 28. 08:48
1 2
 11/11 anonim válasza:
8. hétben vagyok, másfél hete minden nap rosszullétek jönnek rám, hányinger, émelygés...Ami nekem segített: pirítós, zöldségleves (sok borsó, s.répa), puffasztott rizs (nagyon jól felszívta a savat), hideg kóla (kis kortyokban), zabfalatok/keksz, szőlőcukor (csak pár szem, hirtelen tűzoltásnak, de ettől is rosszul lettem, ha többet vettem be). Enyhén lúgos hideg víz! rizs, főtt krumpli, néha banán (csak ha megkívánom). A B6 vitamin nekem sem segített semmit, csak hasmenést okozott. Én arra jöttem rá, hogy semmiképp nem szabad megvárni, míg éhes leszek, még ha nagyon rosszul vagyok is. Pár falatot legyűrök, és így elviselhetőek a napjaim! Remélem segítettem valamit. Kitartás, elmúlik idővel :)
2013. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!