Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukrom van, és az...

Terhességi cukrom van, és az utóbbi napokban előfordult hogy elszámoltam a ch mennyiséget, néha több lett. Pár nap múlva vérvételre kell mennem, nagyon magas lesz az eredményem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát húsvét környékén én is kissé "elszámoltam" magam, másnap magasabb is lett az eredményem, de ha lett volna pár napom rá, kkor visszaállt volna, mert így is történt 1 hét után vissza állt. Remélem neked is szerencséd lesz. Azért vigyázz, és próbáld meg betartani a diétát. Nekem nem okozott nagy gondot, nem volt túl magas. Ja és attól is függ, hogy mennyire számoltad el, mert nem hiszem, hogy 5-10 gr. CH sok problémát okozhat.

Boldog pocakos napokat! 36 hetes kismami

2009. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!