Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Mesélte 1 nö,aki ott szült ahol én fogok,hogy mikor bement és az ügyeletes orvos megvizsgálta,elkezdett vele kiabálni,hogy mit gondol magáról,hogy engedheti meg azt hogy 22 kilót hizzon(amugy semmi más baja nem volt)ö nem hajlandó folglalkozni vele,hivják az orvosát...Nekem nincs fogadott orvosom,és elöre félek hogy velem hogy fognak bánni? Elsö szülésem,amugy is parázok,de mi lesz ha bunkók lesznek? Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2009. jún. 8. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, erre nem tudsz felkészülni. Bárkivel összehozhat a sors! Azért szerintem többnyire normálisak az emberek, ritka az ilyen bunkó hozzáállás...

Bár ha ilyen helyzet állna elő, én is tuti sírva fakadnék! Én sokaktól azt hallom, hogy ha hisztis, nyűgös a leendő anyuka, akkor vele is úgy bánnak. Ahogy te hozzáállsz, úgy állnak hozzád is. Hát vagy-vagy!

Boldog babvárást és könnyű szülést kívánok!

2009. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szégyenlheti magát az ilyen orvos! Egy kiszolgáltatott kismamával így bánni! Én nem tervezem, hogy fogadok orvost, csak szülésznőt, de... Nem tudom, hogy lenne, lesz-e annyi erőm/lelki jelenlétem a szülés előtt, hogy ilyen esetben én meg kérjem a főorvost, vagy hogy bármi módon kiálljak magamért, de mi úgy tervezzük (most éppen úgy áll), hogy ott lesz a férjem a szülésnél, és akkor ő helyettem is "széttépi" az ilyen orvost :)

Minden szakirodalmiban azt olvastam, hogy ne egyedül menjen be a kismama szülni: ha a párod nem tud menni, akkor a szüleid, barátnő is jó, aki ki tud ilyenkor állni érted ha szükséges.

Ne aggódj! Mindig vannak rossz példák, de azért több jót lehet hallani :)

Boldog baba várást!

11. hetes kismami

2009. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,ezen gondolkoztam hogy ha ott lenne velem valaki,akkor biztos nem beszélnének igy velem,vagy ha igen,akkor majd ö leszólja,mert én tuti elsirnám magam. Csak én egyedül akartam lenni,de mostmár inkább meggondolom,hogy biztos vagyok e benne... :)
2009. jún. 8. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell végig bent lennie annak aki elkísér, ha Te nem szeretnéd. De ha már ilyen előfordul, akkor úgy gondolom, mindenképp érdemes valakivel menni. Biztos szívesen elkíséne erre a fantasztikus útra bárki a családod, barátaid közül:)
2009. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak nagyon bunkó orvosok akik nem adják meg a tiszteletet a betegnek. Ma én is egy ilyennel akadtam össze.

A nőgyógyász nekem panaszkodott meg velem kiabált mert neki sok a munkája.

2009. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kapásból telefonálnék a betegjogi képviselőnek. Minden kórházban ki van függesztve az elérhetősége.
2009. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van csak sokan nem merünk szólni mert örülünk ha elvagyunk látva. Vagy nincs lehetőségünk másik orvoshoz.
2009. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!