Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit hiztatatok a 19. hétig?

Mennyit hiztatatok a 19. hétig?

Figyelt kérdés
Én kb 4-5kg-ot hiztam.Az sok vagy kevés?!
2012. márc. 5. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Úgy emlékszem, hogy kb én is annyit. A dokim elégedett volt vele, és igazából én is.

Szülni mentem +9kgval, a szülés után 1 héttel voltam nullán.


Az más kérdés, hogy az átlaggal ellentétben a szoptatás alatt én híztam.....

2012. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
+1,5kg..nem eszem sem többet sem kevesebbet mint a baba előtt..de az első babával 25kg jött fel összesen.jó babázást
2012. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én is szintén 1,5kg híztam,többet eszem de nem sokkal(illetve nagyon sok gyümölcs,leves amiböl eszem szóval nem is a szénhidrátból),ha most olyan 4kg körül jársz akkor számolj kb ugy,hogy még 7kg biztos felmegy,figyelj oda azt tanácsolom
2012. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor jártam -3kilónál! Sokat voltam rosszul!
2012. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen idős terhesen még nem híztam. Már meg is ijedtem miért nem hízok, de azt mondta a doki, hogy minden rendben.
2012. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kb egy kilot.

20 hetesen es par naposan jartam masfel kilonal, arra emlekszem.

En vekony vagyok, akkor is 178 cm-hez voltam 61 kg korul, ebben a kezdeti lassu tempoban is meglett a 11 kg plusz a vegere.

Szoval ha en a 20. heten mar jartam volna 5 kilonal, akkor a vegere lett volna 15 felett, ami nekem soknak tunik.

A 20. het utan egyebkent en fixen heti fel kilot hiztam, a doki szerint ez egy nagyon korrekt es idealis tempo.


Persze az is lehet, hogy te az elejen hizol tobbet, a vegen meg alig es te is 10 kg korul fogsz zarni.

Sok boldogsagot!

2012. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bár még csak a 18-ikban vagyok,eddig egyet se. Már van két fiam, velük se híztam eddig az időszakig semmit.
2012. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lányommas semmit, az ikrekkel talán 3at.
2012. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Babi0906 ***** válasza:

20 hétig +3kg. a 24 hétre +8 kg jártam. Hogy miért ugrott meg ilyen hirtelen nem tudom, mert semmivel sem ettem többet mint a 20. hétig. Azóta +2 kg jött fel, tehát most tartok 10 kg-nál. Én ezt nem tudtam befolyásolni, hiába nem eszek dupla annyit.

29 hkm

2012. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

+3 a 20. hétig, most 22 hetesen 64 vagyok 172 centivel(60ról kezdtem)

szerintem a tiéd nem sok, különben is ez alkat kérdése, van aki keveset hízik mégis alig megy le róla szülés után más meg 20 kilót pluszt is ledob pár hónap alatt.

Ne is számolgasd, teljesen oké a hízásod, nem kórosan sok vagy kevés

2012. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!