Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rh negatív anya, Rh pozitív...

Rh negatív anya, Rh pozitív apa. Milyen plusz vizsgálatokra számítsak a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9 hetes, mikortól foglalkoznak ezzel?
2009. jún. 9. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első vérvétel után elküldenek antitest vizsgálatra, ez utána mindig lesz, minden vérvételnél. Nagyjából ennyi.Ha a kisbaba + lesz, kapsz antiD-t szülés után.
2009. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is rh negatív vagyok.A terhességem legelején kb 8 hetesen nézték a véremben az ellenanyagot, akkor rendben volt minden, majd 28 hetesen nézték újból, de a mai napig nincs meg sajna az eredmény, így holnap mennem kell újból:-(

37+2 hetes kismami

2009. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk hál ég negatív az apa is. De míg ki nem derült az apa várcsoportja folyton belém akartak tuszkolni valami injekciót biztos, ami biztos alapon. Mondván ha megkapom, utána nem lesz már rá gondunk...

Itt németországban kapsz valami injekciót az elején és el van intézve ennyivel..

2009. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én A RH negatív vagyok, a páromét nem tudjuk. Nekem eddig ellen anyag szűrés jó volt, nem kaptam semmit. Azt mondták szülés után lehet kapnom kell Anti D injekciót, ha a babám vércsoportja RH pozitív lesz.

2009. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. jún. 10. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!