Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen méretű babaruha kell a...

Milyen méretű babaruha kell a kórházba, előre milyen méretűeket vegyek? Kábé?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb.. 50-56-os méretűt.
2012. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

attól függ kisfiú/kislány, hány kiló, hány centi!

az én lányom 3250 grammal és 51 centivel született szerintem teljesen tökéletes kisbabaként, és az 58 as ruha nagy volt rá..szóval 56 ost hordtunk egy jó ideig nemsokáig 2 hét..utána már gyarapodott, de általában a babák veszítenek a születési súlyukból..

meg hát attól is függ mikor születik a baba?

télen/nyáron?:.

2012. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mekkora a baba.. Nekem 3300, és 3500grammos babók voltak 53 és 56cm. Én 56cm es ruhákat vitettem be miután megszültem.. Apu bevitte. mind a 2nek jó volt.A sapi mind a 2 gyerkőc szemére csúszott:D 3.picit várom,de ugyanazt a sapit viszem. Hagyomány lett:D na több gyerkőc azért nem lesz. Fel is kell neveljem.
2012. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lányom 55 cm-el született áldom az eszem hogy 50-es ruhát nem vettem, kb 3 hét alatt kinőtte az 56-os ruhákat is, most hogy láttam méret szerint szatyrokban elpakolva a ruhákat látom hogy a legtöbb időt a 74-80 as ruhákkal töltöttük abból van vagy 3 szatyornyi:) Kórházba 56-os ruhákat vegyél szerintem azt se sokat, ha meg tegyük fel 50 centivel születik gyorsan belenő.
2012. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Épp nem számított koraszülöttnek , 36 hétre szültem a második picit 2750gr, 44 centivel. Az 50-es rugi is nagy volt. Az első 3480 gr, 48 centivel jött. 56-os tipit készítettem össze, az is nagy volt. A harmadiknál veszek 1 kicsit 46-ost, és egy 50-st. Nagyobb biztos nem kell majd. :)
2012. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mibabánk májusi lesz, nálunk a kórházban is nekünk kell öltöztetni (hála Istennek :)), és 56-osból veszek annyit, amennyi a kórházi napokra tuti elég (5 body, 3 rugdalózó, zoknik, sapik, egy 56-os vékony kiskabát és kispulcsi) . Abból, ami csodszép és nagyon tetszik, 62-es méretet választunk, mert a körülöttünk lévők tapasztalatai szerint az 56-os hamar kifutó darab lesz. Ha mégsem - akkor elmegyünk venni több 56-osat, vagy ha én nem vagyok használható apuja elszalad, és választ neki szépeket. :))
2012. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor 56-ossal készülök használt, de jó minőségű cuccokkal, úgyis kinövi pár hét alatt. A legszebbeket nagyobbakból veszem.
2012. márc. 8. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!