Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismama vagyok....

22 hetes kismama vagyok. Délutánra nagyon feszít a bordám. Nagy hasam van, de ez a feszítő bordafájdalom és az ezzel járó gyomorszáji nyomás sokszor elviselhetetlen. Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 08:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. vérnyomásom nagyon nagyon alacsony. ez kizárva. magnéziumot ha el nem felejtem napi kettőt veszek be. dokim rám parancsolt igenis vegyem be a napi 2 magnéziumot. mert első terhességemet végig kellett feküdnöm... szerencsére most sokkal de sokkal jobb a helyzet mint akkor volt. nem emlékszem volt e ilyen bordás fájdalmam, de a hasam sokkal nagyobb. nemrég megkérdezték,amikor téli kabát nem volt felhúzva, megszületett már a baba? akkor voltam a 15.hétben. szóval gondolom ez is közrejátszik a korai tünetekben... messze van még a vége! ma keveset ettem és nem is fáj a bordám. de ez sem lehet megoldás. na, majd csak lesz valahogy:)
2012. márc. 14. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!