Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem ajánlott, vagy szigoruan...

Nem ajánlott, vagy szigoruan tilos terhesség első trimeszterében dohányozni, kávét fogyasztani?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 17:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Ez meg milyen komment: "forduljatok fel". Te jó isten, milyen emberek vannak itt? AMúgy nem hallottad még azt, hogy átkozódni nem szabad, mert az átok visszaüt?! Amúgy akkor is lehet ragozni ezt a témát sokáig, én akaratgyenge és felelőtlen embernek tartom az összes olyan embert aki bármilyen káros dolgot nem képes szüneteltetni a gyermeke érdekében. Ezen nincs mit rágódni, mindenki aki normális a legjobbat szeretné a gyermekének ebben nem lehetnek fokozatok, hogy "én csak egy kicsit mérgezem a gyerekem, akkor nekem pirospont jár". Ebben nincs pardon. Amint valami gond adódik ne mondja senki, hogy nem fog azon kattogni az agya, hogy mit csinálhatott volna másképp, legalábbis, ha van egy kis lelkiismerete. Ennyi.
2012. márc. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

Remélem ,hogy akik annyira egészségesen tökéletesek ,hogy a másikat lenézik azok nem csak terhesség alatt tökéletes szülők!!! Megnézném utána is a későbbiek folyamán is egészséges életet biztosítanak e a gyereküknek!!

Egészség: Testi, lelki és szociális jólétét állapota és nem csupán a betegség vagy fogyatékosság hiánya !!!

Szóval remélem eleget mozogtok a gyereketekkel, nem egész nap a tv és számítógép előtt ül. Minden nap beszélgettek vele ,hogy megértitek az ő álláspontját is ( bár ezt kétlem ezek után) Olyan jó viszonyotok lesz ,hogy a gyerek megbízik bennetek,nem hazudik és nem kallódik el. Minden téren segíteni tudjátok és nem pedig lehurrogjátok ha esetleg valamit nem úgy csinál ,hogy nektek megfeleljen és lehetne sorolni.


Lehet valaki elszív pár szál cigit, ami nem bizonyítja ,hogy azoknál az anyáknál több a fogyatékos vagy beteg gyerek!! Olvasgassatok tanulmányokat és ne a pletyka és a játszótéren hallottakat papoljátok.

De ezek a nők is a későbbiek folyamán felnevelhetik a gyereket egészségben! Egészség , azt már az előbb leírtam!!

2012. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%
Te nem tudod, hogy miről beszélsz ugye? Megalapozatlanul írsz hülyeséget! De igen, már statisztikák is kimutattak jó sok rendellenességet, amely dohányzó szülők gyermekeinél gyakrabban előfordultak, írok egy példát: asztma. De ezenkívül senki nem írta, hogy attól valaki tökéletes, hogy nem ért egyet a terhesség alatti dohányzással. Nem tartom magam tökéletesnek, csupán azt ami elkerülhető egy kis akaraterővel, azt elkerülöm. És írhatsz te egy csomó blablát, meg testi lelki jólétet, igen egyébként mindezekre is igyekszem odafigyelni, mint minden olyan átlag anya, aki a legjobbat szeretné a gyermekének, de ettől függetlenül, már rólad az elárul mindent, hogy ilyet kívánsz terhes nőknek "forduljatok fel"! Nem szégyeled magad? És te beszélsz testi lelki jólétről, meg valódi értékekről? Felfogtad, hogy ezzel a kommenteddel, minden olyan kismama halálát kívántad, aki nem ért egyet a véleményeddel. Ideje lenne azon gondolkodnod, hogy nálad nem is a cigarettázás a legnagyobb baj, hanem az emberség teljes hiánya.
2012. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én anyukám is le tudott mondani a cigiről, mikor engem, és a bátyámat várt. Aztán később végleg leszokott.
2012. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!