Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van a terhességi viszket...

Mitől van a terhességi viszketegség? Mit lehetne ellene tenni? Már majd megőrülök!

Figyelt kérdés
Elmúlik ez?Másnak is van ilyen?Még csak 19 hetes vok,végig így lesz?
2009. jún. 11. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A bőr nyúlása és kiszáradása okozza. Nyáron az izzadás miatt rosszabb lehet. Minden nap kend be jó minőségű hidratálóval.
2009. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

terhességi viszketegség alatt mit értesz pontossan?mert ha arra gondolsz h a bőröd viszket akkor kend testápoloval-a sötétkék nivea a legjobb,mert extra száraz börre való,engem teljessen rendberakott.

30 hetes

2009. jún. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A DM-es babylove masszázskrém is nagyon jó viszkető pocakra,sőt ez direkt a terhességi csíkok ellen van. Én ezt használtam a 2.hónaptól és egy csíkom sincs... :D 38+2 kismama
2009. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon viszketett a bőröm a terhesség elején, aztán pár hét alatt elmúlt.

A patikus a Cremor aquosus krémet ajánlotta. Patikai készítmény, ott keverik ki, nincs benne annyi adalékanyag, mint a bolti krémekben, semleges illatú, jól beszívódik és sokáig érezhető a hatása.

Nekem bevált, azóta is azt használom!

2009. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem attól van h száraz a bőröm,vagy h nyúlik,azt ismerem.Ez most vmi más.
2009. jún. 11. 14:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Terhességi allergiának hívják,de ez a terhesség elején vagy a vége´n szokott jelentkezni....Ekkor viszketéssel járó hólyagok jelennek meg a börön és ha vakarod annál jobban viszket...Nekem volt.

menj börgyógyászhoz,és ír rá neked krémet.ha pedig nem a börgyógyász meg mondja,hogy mi okozhatja.Leht,hogy étel...

2009. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia okozhazja a viszketést epep pangás is úgy, hogy más epés tüneted nincsen, ilyenkor segíthet ha epehajtó teát iszol, vagy próbálhatsz homeopátiát is, és kerüld a tojássárgáját az nagyon megterheli az epeműködést.

A pangást a növekvő pocak okozza.

Nővérem mind 3 terhességével végig kinlódta:-( kitartás

38 hetes km.

2009. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az epevezetéket nyomja a baba, ezért a viszketésen túl még jelentkezhetnek kiütések is, ne ijedj meg. Viszont ugorj el bőrgyógyászhoz, ő segít és nem kell feleslegesen szenvedni!
2009. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
juj Te szegény. Nekem a 24. héten jött ki. Nem akarlak ijesztegetni de 18796 ft-ot költöttünk kencékre. Semmi nem volt jó. Talán a LUSH márkáju szappan alakú krém, ha kell megkeresem a nevét. Végül éjszakánként 14-16szor zuhanyoztam, nem bírtam bementem a kórházba, hogy addig el nem jövök míg nem segítenek. 6 napig feküdtem, kaptam steroidos injekciót, meg gyógyszereket, nagyon jó volt utánna. De teljesen szülés után 2-3 hétel múlt el. Ha tudok segíteni, doki ügyben vagy a lush cuccal kapcsolatban akkor irj ide, vagy privibe. 10 hós baba anyukája.
2009. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Terhességi PUPP-nak hívják. És ne ijedj meg, a baba tökéletesen egészséges lesz! :)
2009. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!