Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8-10 hetes kismamák, hogyan...

8-10 hetes kismamák, hogyan változott eddig a súlyotok? (főleg, akik állandóan éhesek mint én:D)

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14 hetes vagyok ma, és eddig 1 kg-ot híztam, pedig állandóan ettem. 12 hétig még ez az egy kiló sem volt! :D
2012. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

igaz én 23hetes leszek most szombaton de a terhesség kezdetétől végig ettem,főleg levest,zöldséget,gyümölcsöt...ezeket kívántam,kívánom most is

eddig 3kg jött fel rám,és nem hánytam,az első +kg a 14hétben alakult ki

2012. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

hány évesek vagytok?

ti sportoltok?

2012. márc. 15. 19:47
 4/18 anonim ***** válasza:

az első gyerek előtt igen akkor 18voltam miután megszületett nem sportoltam hivatalosan de gyakorlatilag egész nap futkároztam a gyerek után (7hosan ment)

most a második terhességemnél a 20.hétig majd nem hogy lapos volt a hasam (0,5kilós a babóm)most (22 vagyok)

2012. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11+3 hetes vagyok,3. baba,és még nem híztam semmit.Most nem sportolok,a (2. gyerkőc előtt igen),majd megyek kismama jógára.39 éves vagyok.És Te,kedves kérdező?
2012. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Első babánál 20.hétig semmit nem híztam(nem hánytam),után 16 kg-ot,most a másodikkal 8 hetes vagyok még semmit nem híztam.28 éves vagyok,elsőnél 25.
2012. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

:)

én 29 vagyok, 9 hetes, és 2 kiló körül lehetek hízásban..

szigorú rendszerességgel nem, de azért valamit mindig csináltam:torna, pilates, futás..most sajnos nem ajánlják, mert a kilökődés helyén keletkezett egy vizzel teli hólyagocska és így az rovos azt ajánlotta ne igazán emeljek, ne erőltessem magam...stb.

sokszor vagyok éhes..kb. 2-3óránként kell ennem..

2012. márc. 15. 23:11
 8/18 anonim ***** válasza:

Akkor ezt tartsd szem előtt, a kilók meg majd lemennek szoptatás után.

Mondjuk az étkezésre kicsit oda figyelhetsz, nehogy aztán diétára fogjanak. Most mondta az egyik nőgyógyász, hogy heti 1 gyümölcsnap nagyon sokat segít a súlymegtartásban és jó az emésztésre. Ha gondolod, próbáld ki. Én tegnap csináltam, hát nekem nem volt könnyű, de azt hiszem jók a hatásai.

2012. márc. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

Kedves Kérdező!



Ha az anyagi háttered megengedi Norbi kaját egyél! Én 59 éves vagyok 3 gyermekem van, a kettő nagy 18 és 20 éves koromban szültem.Az elsővel 30 kg híztam a másikkal csak 10kg.Az első gyermekem most 40éves és nem kövér,a második nagyon kövér.A harmadik 38éves koromban szültem és híztam 10 kilót és a gyermek most 21 éves és kövér.Döntsd el Magad mennyit hízol.Hallottam aki visszatartja az éhezést annak a gyermeke nem lesz kövér.A két dagi gyermekemmel nem ettem annyit.Ezzel nem azt akartam mondani,hogy faljál hanem azt,hogy étkezzél és MOZOGJÁL.Ha nem lehet amint írtad akkor ott a Norbi termékkel készített /Magad által is/ételek.Én nemrég találtam rá és nagyon bevált, nem vagyok éhes tőle,nem "zabálok" még mozogni most sem tudok sajnos betegségemből kifolyólag.A terhesség alatt felszedett kilók nagyon keserves "munkával" megy le,és borzasztóan csúnya a bőr/nem azonnal hanem később/amikor már nem fiatal az ember.

Kedves Kérdező! lehet hosszú volt a válaszom de tapasztalatom van már e téren.

Hallgass meg a tanácsokat és TE dönts!

Sok sikert!

2012. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat! a gyümölcsnapot kipróbálom!

Norbi termékekkel az csak a bajom, hogy gmo-s szóját tartalmaz, ami sajnos elég egészségtelen és bár szerencsére sok termékében kicserélte a káros cukorhelyettesítőket már nyírfacukorra vagy más természetes cukorra, sajnos még mindig vannak a piacon olyan termékei, ami asztpartamot vagy modósított keményítőt, hidrogénezett növényi zsírt tartalmaznak, az alapelvet viszont, hogy finomított szénhidrátot és a cukrot kirakjuk, azt támogatom és amennyire tudom követem is. Fontos szempont számomra az egészséges étel is, tehát csak azért, hogy vékony maradjak nem szeretnék káros összetevőjű termékeket fogyasztani (Réka egyik gyereke sem érte el a 3kg-ot és szoptatni sem tudott, csupán néhány hónapot). De köszönöm a gondolataidat, mindenképpen megfogadom magát az alapelvet, hogy mit mikor egyek és mit, amit egyáltalán nem.

ha jól értettem, pont ahol nem híztál, annál a terhességednél lettek kövérek a gyerekek?

2012. márc. 18. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!