Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8-10 hetes kismamák, hogyan...

8-10 hetes kismamák, hogyan változott eddig a súlyotok? (főleg, akik állandóan éhesek mint én:D)

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 18:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom,hogy a szénhidrátokra figyelj.Azok a kismamák,akik pl.cukor probléma miatt CH diétán vannak,nagyon kedveset híznak.Sok étrendet találsz,különböző CH mennyiségekkel(150,160,180 stb.)
2012. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Hát vigyázz magadra, mert később nagyon elszaladhat veled a ló. Nagyon nehéz szülés után visszadolgozni a nagy súlyfelesleget. És egyébként nem jó ha túlságosan sokat szedsz fel, mert veszélyes is lehet. Szerintem a maximum a végéig 15 kg.
2012. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A 11. válaszoló vagyok.Nem kedveset,hanem keveset híznak.Kicsit elírtam...
2012. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Nem azon múlik, h kövér gyereked lesz, h mit és mennyit eszel. 20. hétig semmit nem hiztam, pedig mindent megettem amit megkivántam. Utána kezdtem el hizni. A fiam éppen ma 13 éves és sovány:) Igaz szoptatni nem tudtam, mivel nem volt hajlandó. De ez megint nem az evésen múlik. Ne éhezz mert az nem jó a babának, majd utána lemozgod a fölösleges kg-kat, most csak élvezd a kismamaságot:)
2012. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Szerintem genetika kérdése.30 évesen szültem, 50 kg voltam, amikor teherbe estem, 20 kg-ot híztam.Arányosan oszlott el rajtam, senki sem gondolta volna, hogy ennyit sikerült felszednem. Éjjel-nappal ettem, folyton éhes voltam. Most 11 hós a babám, szinte azonnal lement rólam a sok plusz kg,még mindig szoptatok, 56 kg vagyok, ami szerintem ideális a 170 cm-emhez...sőt, ha maradt volna rajtam még néhány kg, annak is örültem volna. Ja és nem sportoltam a terhességem alatt sem és most sem.
2012. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Szedsz valamilyen vitamint (Gravida/Elevit)? Ebben a várandós korban evés után éreztem, hogy éhen halok, és ez akkor múlt el, és normalizálódott, amikor a doki mondta, hogy folsavon kívül más vitamint ne egyek. Most 16 hetes vagyok, és nem egészen 1 kg-t híztam első babával.
2012. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Először is bocsánatot kérek amiért elírtam egy kicsit a válaszomat,de láttam jól értelmezte! A Norbi féle kajáról amit írt egy kicsit megrémisztett,de én nem a kész termékét fogyasztom hanem én állítom össze és talán nincs benne annyi "káros anyag",kenyeret is én sütöm.Azért nagyon köszönöm válaszát.

Nagyon jó egészséget kívánok!

2012. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

kedves Utolsó!


én is inkább az elvet követem, nem a termékeit!:)

én pedig a jótanácsát köszönöm szépen!:)


többiek: nem szedek terhesvitamint.

hát igen, oda kell figyelni.

nem eszem mértéktelenül és nem nassolok pl.

ha ennek ellenére mégis feljön, akkor valószínáleg a szervezet így termet optimális környezetet. az orvos és sokak szerint felesleges ezen az 1-2 kg rágódni. valaki semmit nem hízik az elején, csak később, valaki igen, de aztán tartja...megteszem, amit jónak, hasznosnak és egészségesnek tartok, de nem fogom magam riogatni azzal, hogy húú nem fogok lefogyni.

életemben egyszer lelki okok és külső körülmények miatt meghiztam 17 kgot, de attól is aztán meg tudtam szabadulni. mindig figyeltem magamra, úgy gondolom ezek után is lesz majd erőm és kitartásom, ha szükséges lesz fogyóznom. most a baba az első és nem szeretnék az ellen tenni, hogy visszafogjam az evést, ha egyszer éhes vagyok. próbálok értékes dolgokat enni, de megeszek néha egy fehér lisztes pékárút, ha azt kívánom, vagy éppen nem tudok mást venni a környéken rohangálás közben.

egy barátnőm pl. 79kg ról indult és a diabátesze miatt ugye el kellett kezdenie diétázni..most 80 kg. sztem számít sokat a kezdő súly. én 60-al indultam a 168 cm-hez.


mindenkinek köszi a véleményt és jótanácsokat! :))

2012. márc. 22. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!