Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lenne a legjobb az...

Mikor lenne a legjobb az esküvő?! Tanácsok?

Figyelt kérdés

Most múltam 24 hetes, július 5-re vagyok kiírva! Párommal évek óta együtt élünk, de még nem házasodtunk össze! Most a napokban kitalálta, hogy keljünk egybe, de szerinte augusztusban, amikor a szülés utáni 6 hét, és ehhez hasonlók elmúlnak! Mondtam neki, szívesebben hozzá mennék, még kismamaként, mert csak nem lenne annyira kényelmetlen, nehézkes mindez, egy kisbaba mellett! Első baba érkezik! Szerinte, nem okoz semmi plusz bonyodalmat egy csecsemő az esküvőkor!

A kérdés, mikor lenne szerintetek minden szempontból jobb, még kismamaként, vagy már egy kis csöppség mellett? Mit mondjak neki, hogy lássa, mennyivel egyszerűbb lenne, még szülés előtt?

Köszönöm!


2012. márc. 18. 13:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
:D Gratulálok!!! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek így előre is!!!
2012. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Volt siker, nincs siker! Nem tetszik neki a 2 tanús dolog, mert így nem akar sértődést a barátok részéről! Kikészít komolyan! :(

2012. márc. 20. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!