Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy elvetélt? Vagy...

Lehet, hogy elvetélt? Vagy más okozza ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés
Nővérem most van a terhesség 7. hetében, tegnap barna pecsételés jelentkezett nála, ma görcsöl és már piros a folyása volt. Nagyon elkeseredett egyszer már veszített el babát.
2012. márc. 22. 13:10
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
100%
3. és 5. vagyok. Velem már megtörtént, szóval nem csak úgy írom amit gondolok. Nekem is úgy kezdődött, hogy véreztem egy icipicit, de tényleg 1-2 csepp. Elmúlt. Ez volt hétfőn. Szombat reggel arra ébredtem, hogy eszméletlenül görcsölök, elmentem wc-re, és szó szerint ömlött belőlem a vér... Bementünk a kórházba, azonnal uh, de akkorra már késő volt. NE késlekedjen a tesód, mert könnyen úgy járhat mint én. A gyógyszer segíthetne megtartani a babát. NE tököljön otthon, induljon, amíg nem késő!!!!
2012. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:
Beszéltünk egy megbízható védőnővel, hívtuk a kórházat is, h ki tudná fogadni és azt mondták felesleges bemennie, mert itt neki nem fognak ilyen gyógyszereket írni.
2012. márc. 22. 13:51
 13/58 anonim ***** válasza:

7 vagyok és voltam már terhes hároszor.

Mi az,hogy nem fogadjá? Én még ilvet nem hallottam.

Hol élsz te?

2012. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
az első amit az orvos az ember fejébe veramikor kiderül,hogy terhes, hogy azonnal korház, ha vérezni kezdene
2012. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
Velem már párszor előfordult, és vetélés lett a vége mindnek. Menjen be a kórházba, mert még egy babát el fog veszíteni, ha húzza az időt. Még tudnak segíteni, kap gyógyszert, és ha nem a baba beteg, akkor meg tudják menteni a bogyókkal. Ne viccelj, olyan nincs, hogy egyből tolnak a műtőbe, ugyan már.
2012. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:
Olvassátok már el a 2. kommentemet is. Sajnos Ózdon élnünk és azt hiszem ezzel mindent elmondtam. Nem tudnátok valakit ajánlani, aki felírná a gyógyszert?
2012. márc. 22. 13:55
 17/58 anonim ***** válasza:
hívjátok a nővéred orvosát,vagy az első nőgyógyászt a telefonkönyvből.
2012. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
Akkor sürgősen hívjatok fel egy magánorvost, de ilyet én még nem hallottam, azért 7 hetesen már nem annyira kicsi a terhesség, én is 7 hetes vagyok, és mivel megint begörcsöltem, meg barnáztam, kaptam Utrot, és minden rendben azóta. Főleg ha volt már vetélése, pláne fel szokták írni az Utrot/Duphastont.Ne hagyjátok magatokat, ha akarja a babát,akkor harcoljon érte! Hol laktok?
2012. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:

Azért Ózd nem a világ vége, vagy külföld, ahol senki nem harcol a babáért az első trimeszterben.

Menjen magándokihoz, ha fizet, és még nem késő, fpg kapni gyógyszert.

Egyébként a kérdésedre a válasz igen, vagy elvetélt, vagy még folyamatban van. Ha csak ücsörög, azzal aláírja a gyermeke halálos ítéletét.

31 hkm, akinek szintén volt már vetélése

2012. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:

Nálam tegnap reggel történt ugyanez.

Bementem a kórházba, uh-n megnézték, de nálam nem egészséges a baba (szabálytalan a petezsák), holnap missed ab.-al műtenek, még vérzek sajnos. 6+4 hetes volt. :-(

Nekem 2 éve született egy egészséges kislányom.


Nem elkeseríteni akarlak az én esetemmel!


A legjobb, ha bemegy a kórházba, hátha még meg lehet menteni a babát, de minél később megy be, annál kevesebb az esély, hogy a baba életben marad!

2012. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!