Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy elvetélt? Vagy...

Lehet, hogy elvetélt? Vagy más okozza ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés
Nővérem most van a terhesség 7. hetében, tegnap barna pecsételés jelentkezett nála, ma görcsöl és már piros a folyása volt. Nagyon elkeseredett egyszer már veszített el babát.
2012. márc. 22. 13:10
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
Háziorvos? Ha azt mondja, hogy már írták fel neki, és jóba is vannak, akkor fel fogja írni. Legalábbis az enyém felírta nekem néha, ha nem tudtam a dokimhoz menni.
2012. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:
Sajnos városunkban nincs magánorvos. Nővérem nőgyógyásza pedig tegnap elutazott és csak hétfőn jön vissza. Ügyeletes orvoshoz tudnánk menni, de azt mondták, h 12 hetes terhesség alatt nem írnak fel gyógyszert. EZEK A TÉNYEK
2012. márc. 22. 14:04
 23/58 anonim ***** válasza:

Egy vetélés után, kötelesek felírni gyógyszert pláne ha vetélésre utaló jelek vannak. Tessék bemenni a kórházba és megmondani nekik,ha nem tesznek meg mindent,hogy megmaradjon a baba akkor beperlitek a kórházat!

Nincs más mese, tessék kiállni a jogaitokért ha emelt hangon akkor is. Lássák,hogy nem féltek.

Másik lehetőség: üljetek autóba ,vagy vonatra és a legközelebbi másik kórházba bemenni.

Ne halogassátok. Én is az első babámat így vesztettem el, pedig voltam orvosnál, és csak rutascorbint adott a vérzés csillapítására. Hibázott és lehet ezért ment el a babám. Még egyszer nem engedném!!!

2012. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem írnak fel gyógyszert?!

Volt ultrahangon már?

Legalább nézzétek meg uh-n, hogy a babával minden rendben van-e, egyből nem fogják műteni, én is 2 napra rá megyek missed ab.-ra, mint ahogy az orvosnál voltam!

2012. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:

10 es válaszoló vagyok hát ez elég szomorú,hogy ilyen az ellátás nálatok :S Nekem is sajnos az első babám elment és ahogy a másodikkal halvány + lett a tesztem már mennem is kellet a dokihoz és írta fel az utrot.

Nagyon sajnálom a nővéredet.

2012. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:

Legalább egy uh-ra menjen be a kórházba. Én is véreztem a 8. héten, mint kiderült azért, mert a méhlepény rálógott a méhszájra. Gyógyszert nem kaptam, szigorú fekvés 2 hétig, utána minden rendben volt.

Ha gond van így is, úgy is be kell menni a kórházba.

Majd írd meg mi történt. Drukkolok!

2012. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is menjetek be a kórházba, és mondjátok meg az ügyeletesnek, hogy vagy felírja azt a qrva gyógyszert, vagy a betegjogi képviselőhöz fordultok. Az orvos arra esküdött fel, hogy gyógyítson, életet mentsen! Tehát fel KELL írnia a gyógyszert, mert ez a protokoll, és ettől eltérni TILOS! Ha kell fenyegetéssel, bármivel, de érjétek el, hogy felírja.
2012. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
[link] Őt próbáltátok már?
2012. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
Gyertek be Miskolcra!Itt 'talán' megvizsgálják szegényt és adnak neki gyógyszert!Ilyet...megáll az ész!
2012. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:

Ezek szerint Ózdon lazán hagyják elvetélni a kismamákat???

Ez érdekes számomra...komolyan ilyet még nem is hallottam!

Nem akarok vészmadár lenni de barna folyás...majd később görcs és vérzés...NAGYON NEM JELENT JÓT!

Ha a testvéred nem kap azonnal orvosi ellátást valamilyen úton-módon akkor lehet hogy estére vagy holnapra már nem is lesz terhes mert a méhéből kiürül minden!

2012. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!