Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy elvetélt? Vagy...

Lehet, hogy elvetélt? Vagy más okozza ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés
Nővérem most van a terhesség 7. hetében, tegnap barna pecsételés jelentkezett nála, ma görcsöl és már piros a folyása volt. Nagyon elkeseredett egyszer már veszített el babát.
2012. márc. 22. 13:10
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:
Miskolcon ki a legmegbízhatóbb?
2012. márc. 22. 14:20
 32/58 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ki legmegbízhatóbb, de ezt találtam nektek: [link]
2012. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:
Kiharcoltam, hogy felírja neki egy háziorvos, aki régen nőgyógyász volt. Nagyon remélem, hogy minden rendbe jön.
2012. márc. 22. 14:24
 34/58 anonim ***** válasza:
Dr. Szalmás Attiláról sok jót hallottam, állítólag nagyon emberséges.A Semmelweisbe rendel Miskolcon.Az egyik válaszoló belinkelte az elérhetőségét!Sok sikert!
2012. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
Az jó! Remélem minden oké lesz velük! Majd írd meg.
2012. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
Reméljük nem lesz semmi gond sem!Nem is értem hogy működhet ilyen kórház:S E.
2012. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
Amúgy tök mindegy,hogy ki a legmegbizhatóbb orvos Miskolcon, a lényeg,hogy végre egy orvos lássa, megvizsgálja,uh stb... Amúgy fura,hogy látatlanba felir a háziorvos egy gyógyszert,holott nem nőgyógyász és semmiféle vizsgálatot nem csonált a nővéreden... Gyógyszert csak alapos kivizsgálás után irnak,az egyénnek legmegfelelőbbet...
2012. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%
Ja,amúgy Ózdon is van nőgyógyász,magán is, de a kórházba meg nem telefonálgatni kellett volna,hanem bemenni ,meg nem ide irogatni már 1 órája,hanem cselekedni... De ti tudjátok...
2012. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
Vagy csak valami hülye telefonosmondta, hogy nem írnak fel. Nem is hallottam ilyenről.Minden protokollal ellenkezik.
2012. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Az orvos felírta a gyógyszert már voltam nála, de nővérem hívott közben, hogy vérzik, most arra várok hogy felöltözzön és indulunk is a kórházban. Kicsapom a balhét ha bármelyik közömbös lesz és nem hajlandó tisztességesen ellátni. Aki pedig azt írja h "Ózd nem a világvége." az jöjjön ide lakni és meglátja mi folyik itt. Aki pedig tényleg aggódik értünk annak köszönöm és most kérem hogy szorítson értük.
2012. márc. 22. 14:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!