Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak van olyan hozzatok...

Kismamak van olyan hozzatok kozel allo szemely akinek nem jon ossze a baba? Ismeros, testver, baratno? Hogy fogadtak a terhessegetek hiret?

Figyelt kérdés

En a masodik babamat varom. Van mar egy 2,5 eves kisfiam.

Mikor a kisfiunkat vartam akkor egy barati hazasparnal nem jott a baba akik regebb ota probalkoztak. Nagyon sajnaltam oket. De nem beszeltek velunk az egesz terhessegem alatt csak miutan megszuletett a fiunk es kiderult,hogy naluk is jon a baba. Kicsit rosszul esett de megertettem oket. Amiota van gyerekuk ismet megint baratkoznak.


Most meg a noverem. Mar 4 vetelese volt. Legutobb mikor mi mar szerettunk volna masodik babat akkor derult ki,hogy elvetelt megint. Mondtam a ferjemnek,hogy varjunk addig amig neki ismet sikerul teherbeesni es varjuk ki a 12 hetet mert ugye akkor mar valoszinu megmarad a baba. De sajnos az a baba is elment. Viszont mi mar szerettunk volna kistesot. Vartunk nehany honapot,hogy a tesom kiheverje a vetelest es most januarba elkezdtunk probalkozni. Egybol terhes lettem. Neki en mondtam el hamar mielott meg mastol hallotta volna mert azt nem akartam. Azota sem bezzel velem. Hiaba probaltam keresni.

Szerintetek hagyjam Ot is amig nem keres meg O? Mint anno a baratnomeket?

Van esetleg mas is ilyen helyzetben?


Koszonom elore is a valaszokat!

12 hetes kismama


2012. márc. 22. 20:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2012. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt neked is kedves utolso valaszolo.

Szoval akkor lakaroszkopia.(sejtettem,hogy nem ertettem jol, skypon keresztul beszeltem anyukammal es ott nem mindig tiszta a hang)

Jajj :( ez borzaszto ha ilyen ez a mutet :( Szegeny Tesom mit elhet most at.

Koszonom a linket is!

2012. márc. 25. 04:38
 13/13 A kérdező kommentje:
*laparoszkopia (bocsanat)
2012. márc. 25. 04:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!