Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt dohányzásról...

Terhesség alatt dohányzásról való leszokás. Kinek hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 16:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

12évig dohányoztam. A pozitív tesztnél még elszívtam egyet,az volt az utolsó. Az az igazság hogy már régóta le akartam szokni,de mindig halogattam,mindig volt kifogás. Az hogy állapotos lettem,egy jó ok volt megadta a kellő "löketet" hozzá!

2éves a kislányom és azóta 1szálat sem szívtam el!

2012. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%

Most néztem, engem is lepontoztak.:) Csak azt nem értem, hogy miért? Azért mert volt elég akarat bennem, hogy letegyem? Mert akarat kérdése az egész. Ha én le akarok szokni a cigiről, akkor lerakom és többé nem gyújtok rá, ha akarok, másfél év után, újra rágyújtok és megint dohányozni fogok. De nem akarok!

Mérlegelni kell! Én megtettem. Megéri, hogy esetleg a gyerek ez miatt szülessen betegen? Nekem nem érte volna meg. De ha nem is született volna betegen, mert vannak olyan anyukák, akik végigcigizik az egész terhességet és mégsem szülnek beteg gyereket. De attól még az a sok káros anyag a cigiből bejutott a gyerek szervezetébe is, és egyenlőre még nem tudják eldönteni ennyi idősen, hogy akarnak-e cigizni.

Megérné most, hogy havi 10-15 000 Ft-al megrövidítsem a családi kasszát, amiben aztán így sincs sok? Nekem nem éri meg.

Na, ezért nem dohányzom másfél éve!

Akinek nem ér ennyit a gyereke és a családja, az szívja tovább!

2012. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Mikor nem jött meg, azonnal letettem. 2napra rá, + lett a teszt :)
2012. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%

Meg tudja nekem valaki mondani hogy amit írtam abban mi a nem hasznos ami miatt le lettem pontozva??? Úgy gondolom semmi bántót ,vagy kötekedőt nem írtam! Csak a saját esetemet! Szóval "nem hasznos" mert le tudtam rögtön tenni,és mai napig nem bagózok! Szégyen!!!

11-es voltam.

2012. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Első vagyok! Engem is lepontoztak, de már nem érdekel! Valakinek ez a legjobb szórakozása!
2012. márc. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!