Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj ha sokat simogatom a...

Nem baj ha sokat simogatom a pocakom, meg kicsit a tenyeremmel megnyomkodom, mert ilyenkor reagal a picim. Ezzel nem zavarom? Nem rossz neki ez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem nyomod erősen akkor nem.Bár nekem anno azt mondta a szülésznő hogy ne simogassam,mert görcsöt csinál.De hát ki bírja azt ki???
2009. jún. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Ismét egy olyan kérdés, ami a manapság jellemző túlzott információáradat eredménye. A túlaggódás egyik mellékterméke, miközben csupán a józan paraszti eszünket kellene használnunk...

Mi lesz, ha megszületik a gyerek????

2009. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
te biztos egy bunko vagy...
2009. jún. 14. 09:15
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem, nem vagyok bunkó. Két gyereket szültem és nem gondolkodtam rajta, hogy simogassam-e a pocimat, vagy sem. Mindig azt teszem, amit az ösztöneim súgnak. Tedd te is ezt!

További boldog babavárást! Könnyű és szép szülést kívánok!

2009. jún. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

az hogy a mostani vilagban sokfele hülyeseggel arasztanak el arrol nem tehetek,de mint elsö babas minden erdekel es nagyon igyekszem mindent meghalgatni es mindent jol csinalni.majd ha nekem is lesz mar babam talan en is bosszantonak tartom majd a sok "buta"(kezdöknek inkabba ismeretlen)kerdeseket es allitasokat.

neharagudj hogy lebunkoztalak,de neked milyen volt vajon az elsönel???

2009. jún. 14. 09:23
 6/11 anonim ***** válasza:

szia!


És amikor uh-n rányomják a hasidra a vizsgálószerkezetet? Az is nyomás... vagy ha alvás közben oldalra fordulsz, akkor is éri nyomás... Ezek nem komoly "erőkifejtések", a magzatvíz és az izmok tökéletesen kibélelik a babád helyét. Azért túl sokszor ne "nyomogasd", mert ha nem is lesz baja tőle; de te majd megijedsz, mint most, hogy "jajj, rosszat tettem -e?" jobb ezt így kikerülni. Ha érzeni szeretnéd , hogy mozog ; egyél vagy igyál valamit; arra "be szoktak indulni" :)

2009. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno azt mondta a dokim, hogy ne simogassam a hasamat, mert méhösszehúzódásokat okozhatok ezzel, ami beindíthatja a szülést. No erre én meg azt mondtam, ha egy kis simogatástól beindul a szülés, ott már problémák vannak... (Simogatástól koraszülés??, nekem ez furának tűnik, de nem vagyok orvos, ez csak a véleményem.)

Én simogattam rendesen, 39+3.hétre szültem meg a babámat.

Úgyis jelez a babád, ha valami nem tetszik neki :) Kapsz egy bordást, ha nem jó neki :) :)

2009. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó, persze nekem is voltak dolgaim: például nem lakkoztam ki a körmömet még színtelen lakkal sem:), hátha ártok vele a babának.

Bocsi az első reakciómért!!!!!!!!!

Picit nem baj szerintem, ha megnyomkodod a pocidat, de csak óvatosan! Úgyis mocorog Ő eleget.

Egyébként hányadik héten jársz?

2009. jún. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
23 hetes vagyok,igazabol arra is gondolok hogy ilyen kicsin meg pl.talan lagy a feje es hogy megnyomhatom-e pont rossz helyen??persze nem erösen nyomom,lehet hogy baromsag de annyi szabadidöm van hogy mindenfele dolgon el tudok gondolkodni,ilyenkor sokat netezek ott meg igazan sok hülyeseget olvasni..nem?
2009. jún. 14. 09:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Így van!

Az első terhességemkor még nem volt netünk, így inkább csak olvastam, (de könyvekben is találunk sok baromságot).

Én soha nem tudtam rájönni, hogy éppen melyik testrészét dugja ki a kicsim. Könyök, sarok, popsi? Nem tudtam megállapítani.

2009. jún. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!