Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9mm-es petezsák, szikhólyag,...

9mm-es petezsák, szikhólyag, vagy embrió nem látszik az ultrahangon. Naptár szerint 7+4 hetes terhes vagyok, de rendszertelenek a ciklusaim, tehát lehet késői peteérérs is. Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Múlt csütörtökön voltam először ultrahangon,akkor már látszott a petezsák.Ma reggel voltam ismét,az előző vizsgálat óta nőtt valamennyit a petezsák,de szikhólyag ill embrió még mindig nem látszik.A dokim szerint ez nem túl jó jel.Már csak abban tudok reménykedni,hogy később fogant a baba,mint ahogy gondoltuk.A 9mm-es petezsák,hány hetes terhességnek felel meg és bajt jelent-e,hogy még nem látszik benne semmi?
2012. márc. 26. 08:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Nekem 6+6hetesen csak üres petezsák látszódott.

Ma 19hetes vagyok. :)

Ne idegeskedj,pihenj sokat és minden rendben lesz.

Nekem a 9héten kellett visszamennem,akkor már volt szívhang is,igaz a méretek 8hetesnek feleltek meg. De már a 12hétre utolérte magát és a korának megfelelő volt.

Boldog babavárást!

2012. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm az előzőnek,úgy örülök mikor ilyeneket olvasok.Én is nagyon remélem hogy ez lesz.Ami kicsit furcsa volt hogy kb 3 mp-re láttam a szikhólyagot,mert el is vette onnan a képet és másfelé nézegetett,nem értem miért nem közelített rá arra jobban,végülis amelett kell lennie a babának (és kb 10 mp-et volt bennem az ultrahang)De mintha én a szikhólyag mellett -szinte vele egyben-láttam egy kis fehéres maszatot.Nem akarok képzelődni , mert kb tényleg 3 mp volt,de nem lehet az az embrió?
2012. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ne agyalj ezen. Ne idegeskedj,azzal nem teszel jót. A pihenés a legfontosabb. Nálam még szikhólyag se volt.

A legközelebbi UH után majd írj,hogy mi van.Akár privit is!

2012. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én is megnyugodtam kicsit,a pozitív történeteket olvasva,de azért nagyon várom már a csütörtököt!

Másik aggódó kismama!Neked is szórítok,hogy minden rendben legyen!:)

2012. márc. 27. 15:44
 15/31 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

MAjd írd meg mi volt a dokinál!

2012. márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező ,én vagyok a másik aggódó kismama,írd majd meg hogy mi volt Neked az uh-on.Remélem minden rendben lesz,szorítok !!
2012. márc. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Megjöttem a dokitól és jó híreim vannak!Ma már látszódott a picurka magzat is,nem csak a petezsák!a méreteit nem tudom,de az a lényeg,hogy ott van!Az orvosom 5 hetes terhességet állapított meg,tehát nagy valószínűséggel késői peteérés volt.Hétfőn kell mennem megint ultrahangra,a doki szerint addigra már lehet,hogy lesz szívhang is!:)

Mostmár megnyugodtam és tényleg felesleges volt a nagy aggodalom!

2012. márc. 29. 08:42
 18/31 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!!!!

Örülök, hogy minden oké!

Boldog babavárást!!!!!! :)

2012. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Jippijééééééééé!!! :D

Nagyon örülök, hogy minden rendben van!!! Sok boldogságot és jó egészséget nektek!!! Na, ilyenek ezek a gyerekek, még meg sem született, de már a frászt hozza rád! :) Remélem több aggodalom már nem lesz!

2012. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Én is tiszta szívből gratulálok! Boldog babavárást!
2012. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!