Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9mm-es petezsák, szikhólyag,...

9mm-es petezsák, szikhólyag, vagy embrió nem látszik az ultrahangon. Naptár szerint 7+4 hetes terhes vagyok, de rendszertelenek a ciklusaim, tehát lehet késői peteérérs is. Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Múlt csütörtökön voltam először ultrahangon,akkor már látszott a petezsák.Ma reggel voltam ismét,az előző vizsgálat óta nőtt valamennyit a petezsák,de szikhólyag ill embrió még mindig nem látszik.A dokim szerint ez nem túl jó jel.Már csak abban tudok reménykedni,hogy később fogant a baba,mint ahogy gondoltuk.A 9mm-es petezsák,hány hetes terhességnek felel meg és bajt jelent-e,hogy még nem látszik benne semmi?
2012. márc. 26. 08:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Gratulálok. :)))))
2012. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!:)
2012. márc. 29. 14:22
 23/31 anonim válasza:
Közben hogy alakul a dolog? Minden OK?
2012. jún. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Igen,szerencsére minden ok!Valóban a késői peteérés miatt volt ez a bonyodalom az elején,de már szerencsére minden rendben,szépen fejlődik a baba,én is jól vagyok és ma töltöttük a 17. hetet!:)
2012. jún. 12. 13:20
 25/31 anonim válasza:
örülök neki, és gratulálok! Remélem, nálam is minden oké lesz: 7+1 hetesen mentem dokihoz először, ugyenezek a tünetek, csak nem rendszertelen, de hosszabb ciklus, volt már egy vetélésem, és a jövő hét hétfőre kaptam új időpontot, + 2*2 Ultrogestant. Mar nem nagyon bízom benne, de a te esetet reményt ad.
2012. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Elhiszem,hogy most aggódsz,mert én is nagyon féltem,hogy mi lesz a babával!Nagyon remélem,hogy nálatok is jóra forduljanak a dolgok!Szorítok,hogy hétfőn minden ok legyen!Írd majd meg,hogy mit mondott a doki!
2012. jún. 12. 13:34
 27/31 anonim válasza:
köszönöm a drukkot, meg fogom írni. Egy picit még reménykedek, sok pozitívat olvastam a neten, de a tied hasonlít a legjobban az enyémre. Sok helyen olvastam, hogy ilyen kezdettel 12. hétre utolérte magát. Pont mint a koraszülötteknél 6 éves korra...:) Remélem, rendben lesz a baba, sok jót olvastam erről a bogyóról is, amit felírtak.
2012. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Köszi a drukkot, pozitív híreket kaptunk!:) Isten csodája ez a dolog: 8 hetes, 15 mm-es, dobogó szívű babát láttunk (és hallottunk) az ultrahangon! Annyira boldog vagyok, hogy ha rágondolok, sírnom kell!!! Köszi még egyszer a drukkot! :)

2012. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Jajj!Nagyon nagyon örülök és gratulálok a babához!Vigyázz nagyon magatokra!:)
2012. jún. 19. 16:36
 30/31 anonim ***** válasza:
Gratulálok3 Kismamik! Boldog babavárást Nektek!!! :)
2012. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!