Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek fogadott orvosa van...

Akinek fogadott orvosa van letezik hogy majd pl. amikor ugyeletes akkorra behiv es elinditja a szulest hogy biztos legyen a dolgaban, esetleg ne hetvegen vagy amikor nincs a varosban erje meglepetes?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 13:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez a dokitól függ. Az enyémnek mindig be van kapcsolva a telefonja, és akkor hívhatom, amikor akarom. Ezt ő mondta. Kérdeztem is, hogy ha hajnali fél 4 van, amikor beindul a szülés? Válasz: Akkor hajnali fél 4-kor hívom.

Kérdezz rá nyugodtan, hogy mi van pl. ilyen esetben, hiszen fogadott dokid, jogod van tudni, hogyan áll a kérdéshez.


Üdv!

2009. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha betöltötted a 40. hetet és gondolom befektetnek, mert engem befektettek, akkor minden nap vizsgálnak és ha pár nap múlva sem jön, akkor nem baj ha kapsz egy oct-t.és beindul. Nelem már belekakilt a magzatvízbe és lassúlt a szíve 1 héttel túlhordtam. Előbb ne indítsa ha minden ok.csak mert ügyel.
2009. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Létezik, én így szültem. Aznap végezte a császármetszést, amikor ügyeletes volt. Nem csináltam ebből problémát, bíztam benne, és tudom, hogy mindent okkal csinált.
2009. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kerdes volt,sokan felhaborodtak,en szemely szerint ha tudom hogy betoltottem a 39 hetet es azt mondana hogy menjek be holnap,inkabb bemennek mint hogy ne legyen a varosban vagy akarmi tortenhet vele is hisz o is ember(pl.van egy majdnem 90 eves edesanyja...)Egyebkent nem volt errol szo,annyit tudok hogy szabadsagra csak joval a szulesem utan fog menni es azt is emlitette hogy ha valami kozbejon,altalaban kollaboral ket harom kollegajaval akikkel nagyon jo viszonyban van.
2009. jún. 16. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!