Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ingyenes a...

Terhesség alatt ingyenes a fogorvosi ellátás? A körzetben ahova tartozom, ugyanis visszahívott a doki egy fogtömésre, mikor voltam nála pecsétért a kiskönyvembe.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

A fogorvosi ellátás mindenkinek ingyenes, aki fizeti a tb-t. Persze vannak extra dolgok, pl. fogfehérítés, protézis, amelyek fizetősek (szerintem kismamáknak is).

Elég régen volt már az, amiről te beszélsz, még a Bokros-csomag idején.

2012. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ingyenes, egy bizonyos keretig. Én nem a Bokros csomagban voltam utoljára fogászaton sztk-n, hanem tavaly, és akkor bizony csak frontfogakra volt ingyenes a fehér tömés, hátul amalgámot fizet a tb, amit nem akartam, ezért kifizettem egy rágófog fehér tömését, 8000.-ért. Attól függ, hová kell a tömés. Először kérdeznék a helyedben, de kismamaként sajnos fizetős esetben sem árt megcsináltatnod, mert problémákat okozhat terhesség alatt a rossz fog!
2012. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én fizetem a tb-t, de volt amikor nyaralt a magán doki, pont terhesen fájt a fogam. Bementem sztk-ba és nem volt ingyenes még a fogtömés sem. Csak a húzás ingyenes.
2012. ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Semmi sincs ingyen.
2012. ápr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha a korzetihez mesz,akkor ingyenes, nem csak kismamaknak.

en a terhessegem elott 7 eve nem voltam fogasznal igy eleg sok dolog volt velem (apro lyukak), egyedul egy bizonyos ozonos ideiglenes tomesert kellett fizetnem (5ezret) de ezt se kellett volna, mert megoldhatta volna mashogyan is, csak ez kesobb jobb lesz allitolag. :)

2012. ápr. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, én nem tudom ki hova jár, de én 3 hónapja voltam a körzeti fogorvosnál, és hátsó fogamat tömte fehér töméssel ingyen és bérmentve. Nem vagyok kismama.
2012. ápr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!