Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismamik hogy vagytok...

28 hetes kismamik hogy vagytok? Mennyit mozog a babátok? Milyen súlyú lehet már?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Koszi eddig minden oké,jovohét kedden megyek dokihoz,remélem rendben lesz akkor is minden.Tegnap bepánikoltam kicsit,mert tobben mondták ,hogy nagyon lent van a hasam.Remélem nem az ulomunkám végett,de maJD RáKéRDEZEK A DOKIMTOL.A picur megállás nélkul mocorog és egyre erosebben,de jobban csak a jobb oldalamon érzem.Hogy mennyi lehet a súlya csak jovohéten tudom meg.Mennyit híztál eddig?én 8 kg-nál tartok,de jobban csak a hasamra híztam,meg kicsit az arcomon látni,egyébként fiam lesz,neked?Az alvással hogy állsz?én az utolso két nap állandoan fent vagyok.Már bevagy vásálva?én elég jol állok ,már csak pár dolog hiányzik.Boldog babavárást.
2009. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!!

Az én babám szerintem nagyon aktív, szinte minden órában bejelentkezik. Reggel és este van, hogy egy- márfél órát folyamatosan mozog, helyezkedik, nagyon édi. Az hogy mekkora sajna nem tudom, de már többször mondták,hogy nagyobb egy kicsit az átlagnál. És neked becsültek mostanában súlyt? Mennyi volt?

27+4 Km

2009. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem elég keveset mocorog pár napja, nem tudom miért, eddig elég aktív volt. Nekünk is kisfiú lesz! Ti tudjátok már a nevét?

Eddig 4 kg-t híztam, de túlsúllyal kezdtem, kicsit jobban odafigyelek, de mindent eszek, amit eddig.

AZ alvás egész jól megy, csak reggelre fájnak a forgóim, de kibírható, sztem lesz ennél még rosszabb is.

Még nem vetteünk meg mindent, majd jövő hónapban.

Ma megyek dokihoz, már kíváncsi vagyok rá.

Te hol fogsz szülni? Van fogadott dokid? És szülésznőt fogsz fogadni?

2009. jún. 18. 12:10
 4/9 A kérdező kommentje:
A 2. válaszadómnak! A 25. héten voltam utoljára, akkor 870 gr volt. Ma megyek megint, remélem már 1 kg körül lesz. Kicsit meg vagyok ijedve, mert alig mocorog, remélem nincs baj odabent, még ahhoz szerintem kicsi és van helye, hogy többet mozogjon! Te mikor mész legközelebb? Kisfiú vagy kislány lesz?
2009. jún. 18. 12:12
 5/9 anonim ***** válasza:
2.vagyok! Kisfiúnk lesz. Ádámnak fogják hívni. Én majd július 14.-én megyek legközelelebb dokihoz, mert most mi megyünk nyaralni azután a doki. Nekem nem szokta mondani mennyi a becsült súlya, egyszer mondták csak 4D-n még 20 hetesen akkor volt 394 g. A magándoki csak a bpd szokta megmérni, és mindig végignézünk mindnét a kézét, lábát, pocit, de becsülni nem szokott. Mikorra vagytok pontosan kiírva?
2009. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is 28 hetes vagyok ,ill. holnap már 29 leszek.Mi is fiút várunk, a neve még nem biztos.

Nekem azt mondta a doki hét elején, hogy kb. egy kiló, de inkább több.A net szerint olyan 1300g körül vannak, meg 35 centi körül.Az én dokim nem szokott amúgy súlyt becsülni, csak általánosságban mondja.Bpd, fl, és thq méretet szokott nézni.

Nekem mostanában igen aktív, sokkal többet mocorog mint eddig.A magzatvizem megfelelő, a méhlepény is jól működik.

Én majd 32 hetesen megyek legközelebb.

Nálunk már megvan a kiságy, csak még nem hoztuk el.Még a többi egyáltalán nincs meg.

Én szept.négyre vagyok kiírva, és ti?

2009. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szeptember 14-re vagyok kiírva. Második voltam!
2009. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia, és a 27.hét végén járok, most voltam a dokimnál, és az mondta, hogy 1100g a babánk. Bár nekem elég nagy a pocakom, azt mondják sokan, hogy óriási. :-) és 10 kilót híztam, de szerencsére nagyon nem látszik, csak kicsit a combomon, meg a fenekemen. Egyébként Marci lesz a neve, elég eleven, nagyon sokat, és kifejezetten erősen mozog. nekem is volt , hogy szinte alig mocorgott, három napig egyfolytában és akkor én is kicsit megijedtem, de azóta ugyan úgy rugdos, szerintem ne ijedj meg, csak melege van, vagy valami ilyesmi lehet. :-)
2009. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Most voltam az orvosnál. Végignézte mindenét, azt mondta h ő nem lát bajt, 2 hét múlva kell visszamennem. 1230 gr volt. Be van fordulva. Szept. 8-ra vagyunk kiírva! Remélem beindul és elkezd megint ficánkolni. Gergelynek vagy Bencének fogják hívni!

Mindenkinek boldog babavárást és kevés aggodalmat kívánok!

2009. jún. 18. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!