Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt megromlott a...

Terhesség alatt megromlott a kapcsolat a pároddal?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan kismami, akinek a várandósság kezdetéig nagyon jó kapcsolata volt a párjával, férjével, majd a terhesség alatt eltávolodtatok egymástól olyan szinten, hogy nem lehetett már megmenteni a kapcsolatotokat? Ezt szeretném megelőzni, a párom nagyon szeret, próbál kedvemben járni, de sokat veszekszünk..most készülnénk a kis esküvőt szervezni, de én úgy érzem már nem szeretem, és nem akarok vele élni csak a gyerek miatt.:/
2012. ápr. 12. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos,olyan nagy a baj.Készülsz bekötni a fejét és ráadásul rátettél egy hatalmas életre szóló felelősséget is a gyerkőccel.Az egész élethelyzetetek változásokon megy keresztül.Valószínűleg,bár nem mutatja,de retteg...Ezek a problémák amiket tudni kell megoldani,mert ezzel kezdődik a házas élet!Ha elhagynád,menekülnél...inkább nézz farkasszemet a félelmeitekkel és kérdezd meg tőle is,hogy mit szeretne.:)
2012. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az esküvő előtt idegbeteg voltam!

Nem lehetett hozzám szólni,mert vagy ordítottam a párommal,vagy egyfolytában bőgtem.

Most van egy 11 éves nagyfiunk,és a pocakban egy 23 hetes kisfiunk.

Most szeretjük talán a legjobban egymást!

Már annyira összekovácsolódtunk,hogy befejezzük egymás mondatait,ugyanarra gondolunk.

Ti is lenyugodtok majd,ne izgulj! :)

Túl kell lenni egy bizonyos időn,hogy meg tudjátok becsülni egymást,és eljön az az idő,amikor úgy érzed,hogy nélküle nem is tudnál már élni.

Fel a fejjel! Ez csak pánik! :)

2012. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a terhességem alatt a kapcsolatunk egy horror volt! körülbelül 3 hetente szakítottunk véglegesen! aztán a mindig oda jutottunk hogy a baba miatt ne adjuk fel. előtte nagyon jó volt a kapcsolatunk. gondolom a hormonok miatt lett belőlem idióta... mindenért veszekedtem vele, hisztiztem, okoltam hülyeségekért, stb... szerencsére szülés után minden rendbe jött. én is úgy éreztem hogy nem szeretem néha kimondottan annyira felidegesített hogy megpofoztam volna! a helyetekbe az esküvőt elhalasztanám szülés utánra. végül abból baj nem lehet. ha rendbe jön a kapcsolatotok, meg az érzelmeidet sem befolyásolják a hormonok akkor az az 1 év halasztás nem számít, ha meg valóban külön folytatnátok (ne legyen így) egy válással egyszerűbb!
2012. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!