Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok. Mit vettetek...

24 hetes vagyok. Mit vettetek eddig a babának? Fogtok venni külön plédet? Nem tudom vegyek-e majd mert itthon van vagy 4-5 tök jó pokrócunk amit nem használunk és szinte újak, bár nem babaplédek.

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia én vettem neki,nagy pléddel pl.a babakocsiban hogy takarod be?
2009. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia:)Énis fogok venni babaplédet mert sztem kell.Még nem vettem semmit hisz csak 17hetes kismami vagyok.Majd talán 1-2 hónap mulva veszem meg ami kell a manónak:)
2009. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor veszek én is. Csak kíváncsi voltam. Eddig a babakocsit, ágyat, mellszívót vettem, és kaptam pár apróságot.
2009. jún. 18. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:

18 hetes vagyok, már elég sokmindent megvettem, ahhoz képest, hogy sokan úgy tartják most még nem szabadna. Én nem szeretném az utolsó hónapokra hagyni mindent és egyszerre kiadni ennyi pénzt.

Főleg, mert novemberben fog születni a babám, és hát a téli cuccok most vannak leárazva a boltokban (H&M, C&A....stb). Pl 2 euróért hol kapok majd októberben meleg, vastag, kapucnis kispulcsikát.....sehol:)


Külön plédet is fogok venni mindenképp.


Eddig a kiságy garnitúrához vettem meg az ágyneműt, baldahint, fejvédőt, szopipárnát, pár kiegészítőt, mint törölközők, meg ilysmi. És hát ruhákat, főleg semleges színűeket, mivel még nem lehet tudni a baba nemét. Rugik, bodyk, pulcsik, harisnyák....stb.

Szeretek mindent olcsón beszerezni, és jó minőségben, és ahhoz idő kell, ezért kezdtem már korán ;)

2009. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ma töltöttem be a 26. hetet. Már a 16. hét előtt megvettük a kiságyat mindennel együtt (ágynemű, matrac, baldahin...), a babakocsit a 18. hét körül, a babahordozót tegnap. Szerencsénk van, mert van 2 unokaöcsém (3 és 5 évesek), és rengeteg mindent örökölünk tőlük. Pl. tegnap kaptam tőlük 4-5 babaplédet, plusz ágyneműt, kiskádat.

Rengeteg rucink van már, most én is a vastagabb dolgokra hajtok, mert vékonyka már van nagyon sok, lévén, hogy mindkét fiú nyári gyerkőc, mi pedig szeptember végén találkozunk először. De azért már kaptunk overált, vastag kabátkát, harisnyákat...

A babapléd sokkal másabb, mint a hagyományos pokrócok, legalábbis szerintem. Amit kaptam sógornőmtől, az már 4-5 gyereket "kiszolgált", mégis olyan puha, mintha vadonat új lenne.

2009. jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
intersparban pici plüsspléd darabja 500 forint, én 3at vettem, és jó haszna van, 3 hónapos már a babám.
2009. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor mindenképp veszek, jó hogy leírtátok. Az interspárba elmegyek én is! :)
2009. jún. 19. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!