Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg mernéd tartani a terhesség...

Meg mernéd tartani a terhességedet ha amig nem tudtad majdhogynem folyamatosan Xanaxot szedtél és ehhez hasonlókat?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Én ezt őszintén elmondanám az orvosnak, hogy ő mondja meg, lehet-e így beteg a baba. Én pont akkor lettem terhes, amikor rengeteget buliztam, állandóan piáltam, cigiztem, szóval nagyon megijedtem, mindezekhez a vércukrom is marha magas volt. Nagyon sokáig töprengtem, mi legyen, elmondtam az orvosomnak is a félelmemet, aki azt mondta, hogy a statisztikák szerint ilyen feltételekkel 10 gyerekből egynek lehet születési rendellenessége. Mégis bevállaltam, 9 hónap rettegés után született egy csodaszép, egészséges kislányom, aki 2 éves lesz már. Minden nap hálát adok az égnek, hogy akkor jól döntöttem.
2012. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ehhez hasonlók alatt mit értesz? Egyébként én első babámmal akkor lettem terhes mikor meghalt anyum, akit imádtam. Minden este xanaxal tudtam csak elaludni.Cigiztem is rengeteget. Olyan 7 hetesen derült ki hogy babát várok, természetesen abbahagytam a szedését rögtön.

Egészséges, tuti kisfiam született :)

van egy ismerősöm aki depressziós elég keményen és úgy lett terhes hogy az antidepresszánsokat szedett. Neki is egészséges kislánya lett.

2012. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Depressziós és epilepsziás vagyok arra is gyógyszert szedek,plusz most eléggé beleestem a depibe!Van már két egészséges kisfiam és összeteszem a két kezem hogy semmi bajuk!Nem szeretnék kockáztatni,ha csak pár % az esély hogy beteg gyermekem születik nem szeretném!De nagyon nehéz ez a dolog,beleszakad a szivem
2012. ápr. 15. 14:32
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Mikor idegösszeomlásom volt, naponta 2x2 frontint kellett szednem, naponta 2 doboz cigit szívtam. Teherbe estem, de miután kiderült, 1 hétre rá elvetéltem. Szerintem ezek miatt.
2012. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, meg is tartottam. Itt alszik mellettem, mar ket eves, egeszseges fiu. :-) xanaxot szedtem es cipralexet is, cigiztem is sokat, kaveztam is. A cigit a pozitiv teszt napjan, 6 hetes terhesen tettem le, a gyogyszereket folyamatosan, felezgetve kb. 2 het alatt. Voltam 2* az Istenhegyin genetikai uh-on is, hogy megnezzek, rendben van-e minden.

Ebben az idoszakban meg nem nagyon jut el semmi a babahoz, ne aggodj. kb. A 6. Het az, amikor mar vigyazni kell.

2012. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha van magandokid, akiben megbizol, mondd el neki oszinten a felelmeidet. Egyebken van olyan nyugtato is, amit terhesen is szabad szedni.

Emellett tudni kell, hogy beteg babaja sajnos annak is szulethet, aki vegig mindent betartott es egeszseges lehet akkor is, ha vegig drogozott (sajnos lattam ilyet, kettot is).

2012. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én nem merném bekockáztatni
2012. ápr. 15. 16:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Én sem merném megtartani.....
2012. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Az a petesejt már abból a szervezetből épűlt fel aminek minden sejtjében ott volt a diazepám,mert a Xanaxnak az a hatóanyaga.
2012. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés olyan gyógyszer van, ami valóban károsíthatja a magzatot. Én a helyedben megkérdeznék egy orvost (olyat, aki tényleg naprakész infókkal rendelkezik, mivel sok orvos hajlamos rögtön kimondani a halálos ítéletet a magzatok felett akkor is, ha nem indokolt), hogy mi a helyzet azokkal a gyógyszerekkel, amiket te szedtél.
2012. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!