Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szörnyen érzem magam?

Szörnyen érzem magam?

Figyelt kérdés

tiszta h.ülye vagyok.aggódom mert teegnap fájdogált a hasam és mivel így is meg van rövidülve a méhnyakam állandóan azon jár az agyam nehogy beinduljon a szülés.de nem volt vészes a hasfájás a magne b6-tól jobb is lett.még csak 27 hetes vagyok.

sokat kéne feküdnöm,de van egy 3 éves kislányom aki székrekedéses és ma egy csomót küszködtem vele mire kakilt,múlthét óta.apuka dolgozik külföldön.anyós ha nem mondom nem segít,magától nem venne észre dolgokat. a szüleim amiben tudnak segítenek de ők is dolgoznak és nem is lakunk egy házban.

nagyon nehéz,most teljesen mélyponton vagyok.segítsetek összeszedni magam.


2012. ápr. 18. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj ezen, az idegesség ront a helyzeten! Ott a Magne b6, h fizikailag segítsen, lelkileg meg csak muszáj a piciért összeszedni Magad!! Ez nehéz időszak, de túl fogsz esni rajta és ez a pár hét elmúlik gyorsan!
2012. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kislányodnak adj joghurtot, az enyhíti a székrekedést.

Ha stresszelsz, akkor lehetnek ilyen fájdalmaid. Viszont az is lehet, hogy mocorog.

A Magne B6 azért segít, mert magas a magnéziumtartalma, és nagy része felszívódik. Az utolsó pár hétben a nőgyógyászok ajánlják a magnézium nagyobb mennyiségű bevitelét.

2012. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!próbálok nem idegeskedni,csak néha nehéz.

sajnos joghurtot nem ehet a lányom mert tejfehérje érzékeny. :(

az a fura hogy a párom itthon volt több mint egy hétig és semmi bajom nem volt.

2012. ápr. 18. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:

szia 27 hetes km vagyok egy 3 éves kisfiúval, aki most elég hasmenős, és apa a héten vidéken dolgozik

a szitu hasonló :D

mi is megállás nélkül pörgünk, ráadásul ebben a szar időben ,még játszóterezni se nagyon tudunk

egy kis aszalt szilvát etess vele, hátha az meghajtja kicsit


kitartás, ne aggódj, attól úgysem lesz jobb

mi most vetettük be a gyurmát ,festéket ilyesmit, asztalra újságpapír, koszolható ruhát rá és hagy csinálja

vagy süssetek együtt valamit,

vagy olvassatok az ágyban együtt, nézzetek fényképeket

mi ma megnéztük a vuk-ot és utána beszélgettünk róla,

én ettől a szar időtől tök kész vagyok, tök szívesen aludnék egész nap , de nem lehet ,, negyed 7 kor kelés

most meg jól bevacsoráztam és nem tudok aludni...


na a lényeg kitartás!!!!4

sok erőt neked!

2012. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!