Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki tud tanácsot adni?...

Valaki tud tanácsot adni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Október 15.-re esküvőre vagyunk hivatalosak,de augusztus elejére várom a kisfiamat,szóval...akkor még csak 1,5hónapos lesz.Ti elmennétek(persze csak úgy hogy őt is visszük),vagy csak "apa"tegye tiszteletét?
2012. ápr. 20. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem simán el lehet menni! keresztfiam 2,5 hónapos volt az esküvőmön. egy darabig ott volt a szüleivel, majd egy ismerős vigyázott rá, mikor az anyukája lerakta. igaz a helytől és alkás között 10 perc volt gyalog. így ha csörögtek akkor ment az anyuka.
2012. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
annyi még hogy lesz e hely ahova el tudtok vonulni tisztába tenni, etetni?
2012. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor vinném, ha helyben lenne az esküvő és nem kellene hazautazgatni félórákat/órákat. De max. az esküvőn lennék ott, aztán egy gyors kajálás és már a nagy mulatozós dologra nem maradnék ott a picivel.
2012. ápr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem ha mentek is ne tervezzetek hosszú maradást, max ha bírja, maradtok még egy kicsit, de lehet, hogy nem olyan még az immunrednsztere, októberben meg már lehet pár taknyos vendég...

Mindeképpen vinni akarjátok?

2012. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsi,hülye vagyok,szeptember 15.-én lesz.Az a baj hogy messze lesz tőlünk ez az esküvő,párom mindenképp menni akar mert a legjobb barátja a vőlegény,de én a pici miatt nem tudom...,de az se lenne olyan jó ha egyedül menne?!
2012. ápr. 20. 12:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahol mi voltunk, volt egy külön kis terem (szoba), mert több volt a kisgyermekes anyuka. Ők itt letették aludni a kicsiket, az őrzőt pedig vitték magukkal, illetve valaki mindig volt ott velük, nyilván nem egy időpontban volt etetés, tisztába tevés 4 babánál.
2012. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

és ott is aludnátok?

mert ha igen akkor viszont vinnék egy nagymamát és ő ellene vele éjszaka. te meg nyugodtan mehetnél. amikor meg szopiznia kell a kicsinek akkor meg eltünsz egy kicsit!

2012. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Majd meglátod, hogy hogy vagytok!

Lehet olyan hulla fáradt leszel a 3 órás szoptatásoktól, hogy bevásárolni nem lesz kedved, nem hogy esküvőre felöltözni puccosan... stb...

Én ha totál kisimult lennék elmennék, legalább tiszteletemet tenni, meg vacsorára, utána visszavonulnék, mert valószínűleg a baba is nyűglődne.

Ha meg nyűgi lennék, akkor meg egyértelmű.

Férjem menne egyedül. Én sosem marasztalom, had menjen! :)

Érezze jól magát a legjobb barátjával :)

2012. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Majd akkor eldől...
2012. ápr. 20. 12:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha jól érzed magad akkor menj nyugodtan , ha másra nem a szertatásra.

Egyébként az ilyen piciket nem zavarja az esküvői zaj ha minden rendben vele alszik mint a bunda.

2012. ápr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!