Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejfájás! 3 napja fáj a...

Fejfájás! 3 napja fáj a fejem! Kismamák tudnátok nekem valami jó tanácsot adni, hogy mit vehetnék be? Panadolt vettem be de nem segít. Eddig nagyon ritkán fájt csak, akkor mindig segített de most nem, gondolom az össze-vissza frontok miatt van.28hkm

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 13:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Algopyrint is nyugodtan vehetsz be.
2011. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem csak az Algoflex Forte segít. Ebből vettem be a terhességem alatt is és most szoptatás alatt is ha nagyon muszáj!
2011. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Azt mondta a védőnőm, hogy az Algopyrint szétrágva. (gondolom, gyorsabban hat)
2011. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Voltaren dolo-t vagy Cataflamot bevehetsz. (Mindkettő diklofenákot tartalmaz, csak a Cataflamban duplája mennyiség van kb. 12,5 illetve 50 mg)

Ezt rendszeresen nem szabad szedni, de egy darabot nyugodtan be lehet venni. Nekem így mondta két orvos is, a nőgyógyászom illetve egy sebész, aki végzett rajtam terhesen kisebb beavatkozást, és utána kellett a fájdalomcsillapító mindenképp. Akkor is egy darabot vettem be...

2011. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én is az Algopyrinre szavazok.2 gyerekes
2011. dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Persze, az Algopyrin is mehet, csak nekem az semmire nem jó, amire hatna, azt kibírom gyógyszer nélkül is, ezért írtam mást, de ha Neked használ, kedves Kérdező, akkor persze veheted azt!

2011. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat kipróbálom az Algopyrint!
2011. dec. 7. 13:28
 8/19 anonim ***** válasza:
én iszok rá egy kávét, attól elmúlik:)
2011. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszer nem segít, akkor igyál meg húzóra egy fél liter vizet. Komolyan! Gyakran fáj a fejünk attól, ha relatíve kevés a folyadékbevitel - és ez a mennyiség hirtelen meglöki a szervezetet, nekem szokott használni. Még ami jó: a hüvelyk-, és mutatóujjad közti területet nyomd meg erősen, több mp-ig, kicsit lehet masszírozni is, az is csodákat tud tenni.
2011. dec. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Algopyrint nyugodtan, én is azt szoktam bevenni.Egyedül az utolsó 6 hétben nem ajánlják a szedését.
2011. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!