Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetes kismamák, Titeket...

Utolsó hetes kismamák, Titeket nem zavarnak a folymatos telefonok, amikor mindenki kérdi, hogy vagytok, mikor kell megszülessen, meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Én már ott tartok, hogy egyszerűen ki akarom kapcsolni a telefonomat. Már unok mindenkinek kedveskedni, hogy jól vagyok, nem, még nincs baba, persze majd szólok. Akivel beszélni akarok, az felhívom...

39 hkm.


2012. ápr. 21. 14:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%
De ki az, aki nem őszintén érdeklődik? Miért játszaná ezt meg valaki? Ne legyél paranoiás, mert elveszi az utolsó heteid, napjaid örömét. Aki nem kedvel, vagy nem érdekli hogy vagy az mi a jó életnek hívna fel?
2012. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint csak én vagyok ilyen antiszociális, de tényleg az agyamra ment már.
2012. ápr. 21. 15:16
 13/22 A kérdező kommentje:
Hogy ki az aki nem őszintén? Pl anyósom. Ő csak azért, hogy a fiának mondhassa.
2012. ápr. 21. 15:16
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele,én egyedül vagyok itthon akétévesemmel,és 37 hetes vagyok!A férjem épp mindjárt párizsban lesz! Nemhogya család,de a még aheverok is...Még a férjem haverjai is,bármi van,ha vinni kell,ha vigyázni kell....Nem győzöm megköszöngetni,de nyilván a gyereket nem hagyom a férjem haverjaira...:)



Elvileg május 10-re vagyok kiírva Ő pedig május 1-es héten jön haza...Addig egész nap csöngeni fog a telefon...Mondjuk én már tudtam ezt az első születése előtt is ez volt,pedig ott itthon is volt a férjem is


Nyugi próbáld legalább ezen nem felhúzni magad...

2012. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Hát én próbálom. De nem tudok egy rohadt krumplit megpucolni anélkül, hogy szólna a telefon. Egy mosogatást nem tudok befejezni. :(
2012. ápr. 21. 15:23
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell felvenni. Ha később van kedves hozzájuk , akkor mondod,hogy megvisel az utolsó időszak , lenémítottad a telefonod és pihentél.

Attól ,hogy valakinek van mobilja még nem kell 24 órán át elérhetőnek lenni minden pillanatban. Pihenj, lazíts inkább.

2012. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%
Fészekrakó ösztön. Sok kismama érzi ezt, hogy nincs ideje semmire, mert mi lesz a házimunkával annyi a tennivaló. Két dolgot tehetsz valóban: lazítasz és örülsz, vagy kikapcsolod a telód. De tudd, hogy akik érdeklődnek, elkezdenek majd gondolkodni és idegeskedni, hogy vajon szülsz-e már és azért vagy kikapcsolva, ezért körbetelefonálnak majd minden ismerőst hogy megtudják :)
2012. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Élvezd, hogy csörög a telefonod, és van kivel beszélni. Pár hónap múlva a szűk családodon kívül senki nem fog keresni. Tapasztalat. Másfél éve a kutya nem keres és nem nyitja rám az ajtót.
2012. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Minket nagyon idegesített a napi 20 telefon, és mivel az idegeskedés nem tesz jót mindenórás állapotban, egyszerűen minden telefont kikapcsoltunk. :) Naponta egyszer küldtem anyukámnak egy smst, hogy jól vagyok. Így nyugodtan telt el az utolsó hét, és ennek így kell lennie!


Ha tényleg idegesít, szerintem kapcsold ki, mindenkinek meg kell értenie, hogy zavar! :)

2012. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
73%
Ez személyiség kérdése. Mint látszik, van akit idegesít ha sokan érdeklődnek és sokan várják a babát, van aki meg lelkes és hálás. Egyiknek rossz élményt okoz, másiknak jót a sok telefon. Ha valakit zavar, ki kell kapcsolni. Nekem nem lett volna szívem de eszembe sem jutott, hogy ennyire méltassam azokat, akik aggódnak értem/értünk.....nekem anyukámmal is jobb a kapcsolatom napi egy sms-nél, de elismerem, nem egyformák az emberek.
2012. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!